کد مطلب: 37887| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۲ ۸:۵:۱۰| نسخه چاپی
تجلیل وزیر تعاون، کار و رفاه از کارگران میدان مرکزی میوه و تره بار شهرداری

تجلیل وزیر تعاون، کار و رفاه از کارگران میدان مرکزی میوه و تره بار شهرداری

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت روز جهانی کارگر در میدان مرکزی میوه و تره بار حضور یافت و باکارگران دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین، بامداد روز چهار شنبه 5 اردیبهشت ماه، دکتر علی ربیعی و علیرضا محجوب نماینده مجلس شورای اسلامی و دبیرکل خانه کارگر به همراه مهندس عبدالحسین رحیمی، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با حضور در میدان مرکزی میوه و تره بار با کارگران به گفت و گو پرداخت و از نزدیک در جریان فعالیت میدان مرکزی میوه و تره بار و مسائل کارگران قرار گرفت و گفت: حل مسائل مربوط به بیمه کارگران به طور جدی پیگیری می‌شود.
دکتر علی ربیعی در دیدار صمیمانه‌ با کارگران که به مناسبت روز جهانی کارگر انجام شد، با اهدای گل از آنان تجلیل و قدردانی کرد و با حضور در برخی حجره‌های میدان مرکزی در جریان روند عرضه محصولات قرار گرفت.
گفتنی است، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار ضمن همراهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ماموریت‌های شهرداری به منظور تامین مایحتاج شهروندان و نقش سازنده و اثرگذار سازمان مدیریت میادین و میدان مرکزی شهرداری تهران در عرضه و تامین میوه و تره بار و دیگر مایحتاج غذایی مردم در کشور گزارشی  را به وی  ارائه کرد.

کد مطلب: 37887| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۲ ۸:۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب