کد مطلب: 37762| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱/۱۸ ۹:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
ستاره بالیوود به قید ضمانت آزاد شد +تصویر

ستاره بالیوود به قید ضمانت آزاد شد +تصویر

سینما و تئاتر - ایران نیوز 24: دادگاهی در هند سلمان خان ستاره بالیوود را که حکم ۵ سال زندان گرفته بود، به قید ضمانت آزاد کرد. این بازیگر برای کشتن دو گوزن کمیاب هندی در سال ۱۹۹۸ و پس از چند سال برگزاری دادگاه‌های مختلف سرانجام این حکم را گرفته بود.

این حکم روز پنج شنبه برای حمایت از حیوانات صادر شد و در کنار آن بازیگر مشهور به پرداخت ۱۰ هزار روپیه (برابر ۱۵۴ دلار) نیز محکوم شد.این دادگاه به دلیل تیراندازی به دو گوزن در منطقه محافظت شده راجستان در هنگام فیلمبرداری یک فیلم، این حکم را صادر کرد.

چهار بازیگر دیگر که همراه سلمان خان بودند از سوی این دادگاه بی‌گناه شناخته شدند.خان دو شب را در زندان جودپور گذراند تا درخواستش برای ضمانت از سوی دادگاه بالاتر پذیرفته شود.قاضی یک دادگاه دیگر امروز شنبه حکم پذیرش ضمانت را برای دادگاه جودپور ارسال کرد.

جمعیت وسیعی از طرفداران سلمان خان بیرون در زندان منتظر بودند تا آزادی او را به چشم ببینند. آن‌ها پس از شنیدن حکم شروع به زدن و رقصیدن از شادی کردند.اما در برابر عده‌ای دیگر معتقدند این حکم صحیح نبوده است. سلمان خان از بازیگران مشهور بالیوود است و در بیش از ۱۰۰ فیلم بازی کرده است.

کد مطلب: 37762| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱/۱۸ ۹:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب