کد مطلب: 37689| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۸:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
ساماندهی دستفروشان در منطقه 13 با برپایی بازارچه های نوروزی

ساماندهی دستفروشان در منطقه 13 با برپایی بازارچه های نوروزی

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 13 از ساماندهی دستفروشان در بازارچه های نوروزی این منطقه به منظور کاهش ترافیک و اسایش شهروندان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه13، صالح زاده، معاون خدمات شهری و محیط زیست با اشاره به اجرای طرح ساماندهی دستفروشان در آستانه نوروز97 گفت: در راستای رفاه و اسایش شهروندان، دستفروشان که در خیابان پیروزی و دیگر معابر اصلی اقدام به دستفروشی می‌کردند به بازارچه های فصلی  در نواحی یک و دو هدایت شدند.
وی افزود: برای کاهش مشکلات ناشی از فعالیت دستفروشان در بخش­های مختلف منطقه و ساماندهی آنها، سه بازارچه فصلی با عنوان بهار دل ها 97  در قالب غرفه های مختلف راه اندازی شده که این افراد وسایل خود را در این مکان­ها به فروش می رسانند.
صالح زاده با بیان اینکه در قالب این طرح 230دستفروش در بازارچه های نوروزی این منطقه ساماندهی شدند  افزود: در این طرح، بازارچه­هایی در خیابان پیروزی، تقاطع چهارراه کوکاکولا ضلع جنوب، جنب م ترو­های  شیخ الرئیس و نبرد دایر شده است.معاون خدمات شهری شهرداری منطقه خاطر نشان کرد: همزمان با فرارسیدن روز­های پایانی سال، نیرو­های اجرائی منطقه به صورت مستمر از محدوده بازدید تا از بساط گستری در خیابان های اصلی جلوگیری شود.

کد مطلب: 37689| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۸:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب