کد مطلب: 37675| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۸:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
انتقال اوراق کننده‌های اتومبیل از میدان شوش به ثامن الحجج

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران خبرداد

انتقال اوراق کننده‌های اتومبیل از میدان شوش به ثامن الحجج

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24: مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران با اشاره به اتمام ساخت واحدهای کارگاهی در مجتمع ثامن الحجج گفت: برخی متصدیان واحدهای اوراق کننده‌های اتومبیل اجناس خود را از میدان شوش به این شهرک انتقال داده اند.

کامران زنگیشه در خصوص اتمام ساخت و ساز واحدهای کارگاهی در مجتمع ثامن الحجج گفت: تاکنون بیش از ۵۰ درصد معابر اصلی آسفالت شده است و تا پایان امسال کار آسفالت سایر معابر فرعی نیز به اتمام خواهد رسید. مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران افزود: در حال حاضر بیش از ۲۵۰ واحد به خریداران تحویل داده شده است و متصدیان واحدها اجناس خود را از میدان شوش به شهرک ثامن الحجج انتقال داده‌اند.

وی با بیان اینکه این شهرک در مساحتی بالغ بر ۲۲ هکتار ساخته شده است، تصریح کرد: مجتمع ثامن الحجج در ۱۰۰۰ واحد به اوراق کننده های اتومبیل اختصاص داده شده است که این اوراق کننده‌ها در ۱۱ گاراژ در میدان شوش مستقر بودند. بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل، زنگیشه در خصوص اینکه به طور کلی این صنف از منطقه ۱۲ خارج می شوند،گفت: مجتمع ثامن الحجج(ع) در شرق تهران در بزرگراه امام رضا(ع) واقع شده است.

کد مطلب: 37675| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۸:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب