کد مطلب: 37657| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۸:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
پارک بزرگ سفر به اعماق بدن انسان به بهره برداری می رسد

برای نخستین بار؛

پارک بزرگ سفر به اعماق بدن انسان به بهره برداری می رسد

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: پارک بزرگ موضوعی سفر به اعماق بدن انسان ، به زودی در شمال تهران به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک،  حبیب اله تاجیک اسماعیلی شهردار منطقه یک با بیان این خبر اظهار داشت : این پارک از پروژه های نوینی است که به عنوان یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین پارک های موضوعی در تعداد محدودی از کشورهای پیشرفته دنیا ، همچون هلند اجرا شده است و اکنون به همت شهرداری منطقه یک تهران و با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی ، به عنوان اولین ، بزرگترین و کامل ترین پارک بدن انسان در آسیا، در موزه طبیعت و حیات وحش ایران – داراباد- به زودی به بهره برداری می رسد.

وی گفت: این پارک بالغ بر 2 هزار مترمربع  مساحت دارد و بازدید کنندگان می توانند با ورود به بدن انسان در اندازه و ابعاد بسیار بزرگ ، علاوه بر شناخت بدن خود و شگفتی های آن ، اوقات هیجان انگیزی را در کنار خانواده سپری کنند . شهردار منطقه یک خاطر نشان کرد : کلیه مراحل مطالعات و طراحی پروژه ، طی یک زمان بندی 15 ماهه و توسط کار گروه های متخصص انجام شده و بیش از 6 ماه است که کار احداث آن آغاز و به زودی  به بهره برداری عموم خواهد رسید

کد مطلب: 37657| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۸:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب