کد مطلب: 37461| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ ۸:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
کاهش قیمت 10 الی 30 درصدی کالاهاي اساسي در فروشگاه های شهروند

در راستای جلب رضايت شهروندان صوت گرفت

کاهش قیمت 10 الی 30 درصدی کالاهاي اساسي در فروشگاه های شهروند

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: مدیر عامل شرکت شهروند از کاهش قیمت 10 الی 30 درصدی برخی کالاهاي اساسي در فروشگاه های شهروند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، مسعود سریع القلم مدیر عامل شرکت شهروند با اعلام این كه در راستای تدابیر شهردار تهران مبنی بر حمایت از اقتصاد خانوار و کمک به تعدیل سازی قیمت انواع کالا در سطح شهر، طرح کاهش قیمت کالا از اوایل بهمن ماه در فروشگاه های شهروند آغاز شده است، گفت: در حال حاضر پس از رایزنی با تامین کنندگان گروه کالایی خشکبار و انواع کالاهای پلاستیکی، توانستیم نرخ تمام شده این محصولات را بین 10 الی 30 درصد کاهش دهیم.
مدیر عامل شرکت شهروند با اعلام اين كه كاهش قيمت مذكور، علاوه بر رايزني با تامين كننده گان، با كاهش سود دريافتي از فروش اقلام توسط مجموعه فروشگاه هاي شهروند نائل شده است، افزود: کاهش قیمت کالاهای پلاستیکی از 5 بهمن ماه آغاز شده است.در گروه خشکبار نيز با توجه به قرار گرفتن در آستانه سال جدید، شاهد افزایش تقاضا برای خرید برخی از محصولات مانند پسته، گردو، بادام و ... هستیم از اين روز محصولات مذكور نیز از 25 بهمن ماه با کاهش قیمت همراه بوده است.
وي در تشریح جزئیات طرح کاهش قیمت کالا در فروشگاه های شهروند با تاكيد بر اين كه کاهش قیمت برای هر محصول به صورت دائمی در نظر گرفته شده است، خاطر نشان كرد:  در واقع قیمت گذاری انواع کالا در جشنواره های تخفیفی به صورت طرح مجزايي است.
اين مقام مسئول در پايان اذعان داشت: طرح کاهش قیمت در فروشگاه های شهروند از اوایل بهمن ماه آغاز شده و به تدریج برای برخي از اقلام اساسي نيز اجرایی خواهد شد  البته شناخت محصولات و تخفيفات مورد نظر، بررسي هاي كارشناسي مي طلبد و اميد مي رود در آينده اي نه چندان دور به مرحله اجرا برسد.

کد مطلب: 37461| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ ۸:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب