کد مطلب: 37423| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ ۱۱:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
باد ترامپ را رسوا کرد + تصاویر

باد ترامپ را رسوا کرد + تصاویر

بین الملل - ایران نیوز 24: روز گذشته ویدیوئی در شبکه های اجتماعی از «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا منتشر شد که بار دیگر بحث و جدل ها درباره رنج بردن وی از «کچلی» را بر سر زبان ها انداخت.

این ویدیو رئیس جمهور آمریکا را در حال بالا رفتن از پله های هواپیمای وابسته به نیروی هوایی آمریکا در هوایی توفانی نشان می دهد ؛ امری که باعث شد موهایش از پشت به هوا برود و مقداری از«کچلی» اش که از آن رنج می برد ، نمایان شود.

» آشلی فینبرگ»خبرنگار آمریکایی هاف پست این ویدیو را در حساب شخصی اش در تویتر منتشر کرد و نوشت:« اول باور نکردم چیزی که می بینم واقعی است...اما واقعی است زیرا می توان آن را با چشم دید..بگذارید تصور کنیم که موهایش خیس شود آن وقت چه اتفاقی می افتد؟»این ویدیو نشان می دهد که چگونه باد شدید مناطق کچلی زیاد در سر رئیس جمهور آمریکا که پیش از این در نوارهای ویدیوئی مشخص نبود،را فاش می کند.

شکل و شانه کردن موهای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بسیاری را به خود مشغول کرده است به ویژه آن که وی را کوچکتر از سن اش نشان می دهد. همچنین گمانه زنی های زیادی درباره واقعیت موهای ترامپ 71 ساله مطرح شده است. برای نخستین بار «ایوانکا ترامپ» دختر و مشاور ترامپ در گفت و گو با نویسنده کتاب«آتش و خشم در کاخ سفید ترامپ»واقعیت موهای ترامپ را مطرح کرد.ایوانکا در این گفت و گو تأکید کرد که  دونالد ترامپ(پدرش) تلاش می کند که کچلی سرش را با شانه کردن خاص و کرم های مخصوص پنهان کند.

کد مطلب: 37423| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ ۱۱:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب