کد مطلب: 37392| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ ۸:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
افتتاح مرکز تماس سراسری - تخصصی آسیاتک در شهر یزد

با حضور وزیر ارتباطات صورت گرفت؛

افتتاح مرکز تماس سراسری - تخصصی آسیاتک در شهر یزد

فن آوری وارتباطات - ایران نیوز 24: همزمان با ایام خجسته دهه فجر، مرکز تماس سراسری - تخصصی شرکت آسیا تک در شهر یزد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک ، در این مراسم که تعداد 986 پروژه در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد افتتاح شد، جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات، محمود زمانی قمی استاندار استان یزد و جمعی از مقامات کشوری و استانی به همراه یوسفی زاده مدیر عامل شرکت آسیاتک حضور داشتند.

جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات، طی سخنانی ضمن اشاره به اهمیت بالای اشتغالزایی در بحث صنعت ICT و استارت آپ ها، توسعه در این بخش را موجب توسعه در مباحث اقتصادی، بهداشتی و کشاورزی دانست. آذری جهرمی با بیان اینکه تنها در یکی از 26 طرح ICT مورد بهره برداری در شهر یزد بیش از 250 نفر مشغول به کار شده اند، نقش این بخش در توسعه اشتغال کشور را بسیار مهم توصیف کرد.

 وی با بیان اینکه در گذشته شاخص صنعت ICT در افزایش ضریب برخورداری خانوارها از تلفن ثابت بود، اکنون این شاخص در توسعه شهر هوشمند تعریف می شود.

وزیر ارتباطات با بیان این مهم که اکنون زیر ساخت ها برای توسعه کامل شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیک فراهم است، گام بعدی را ایجاد ساختار و تحول در نظام اداری کشور دانست.

گفتنی است مرکز تماس سراسری – تخصصی شرکت آسیاتک در شهر یزد با سرمایه گذاری نزدیک به ده میلیارد ريال و با حمايت هاي اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان و دانشگاه يزد در فضای زیر بنایی بالغ بر 600 متر مربع برقرار شده و با افتتاح آن اکنون بیش از 260 نفر در این پروژه مشغول به کار می باشند. همچنین این مرکز ظرفیت افزایش بیش از 500 نفر پرسنل را دارد. بنابر این گزارش مرکز تماس شرکت آسیاتک در شهر یزد در درون دانشگاه سراسری این شهر قرار گرفته و در جهت بهبود کیفیت و کمیت خدمت رسانی به مشترکین ، پاسخگوی کاربران این شرکت در سراسر کشور خواهد بود.

کد مطلب: 37392| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ ۸:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب