کد مطلب: 37350| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ ۷:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
ارزش آفريني براي مشتريان اولويت اول بانک اقتصادنوين است

ارزش آفريني براي مشتريان اولويت اول بانک اقتصادنوين است

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: مديرعامل بانک اقتصادنوين درجمع کارکنان سرپرستي و شعب منطقه 6 استان‌هاي اين بانک در شهر کرمان، ارزش آفريني براي مشتريان را اولويت اول بانک اقتصادنوين دانست و گفت: جذب مشتريان ممتاز و سود آور و ارائه طرح‌هاي خلاقانه بايد در اولويت کاري همکاران شعب ما قرار بگيرد.

به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک، در جمع مسئولان و کارکنان اين سرپرستي، با اشاره به اهميت مشتري و تکريم ايشان اظهار داشت: سازمان‌ها زماني مي‌توانند به صورت پايدار رشد و توسعه پيدا کنند که منافع تمامي ذ‌‌ي‌نفعان در آنها تامين شود و در اين راستا تمامي تلاش‌ها بايد در مسيري سوق داده شود که انجام هرگونه عملياتي با مشتريان مبتني بر سود طرفين باشد.
وي بر توسعه محصولات و خدمات بانک در راستاي فراهم آوردن امکانات و تسهيلات بيشتر براي مشتريان تاکيد و خاطر نشان کرد: شعب بانک به عنوان يکي از مهمترين نقاط تماس بانک با مشتريان نقش بسيار مهمي در شناسايي نياز مشتريان دارند و بايد خدمات ويژه‌اي را براي مشتريان ممتاز و سود آور ارائه نمايند.
بلگوري، واکنش سريع، صحيح و حرفه‌اي نسبت به شرايط متغير محيطي را بسيار حياتي دانست و گفت براي تحقق اين مهم بايد روحيه مطالبه‌گري در همکاران شعب بانک افزايش يابد و واحدهاي ستادي نيز با سرعت و صراحت بيشتري پاسخگوي مطالبات همکاران شعب و سرپرستي‌ها باشند.
وي در ادامه ضمن تشريح منابع درآمدي بانک‌ها اظهار داشت: در شرايط فعلي اولويت ما افزايش سهم درآمدهاي کارمزدي و غير مشاع از کل درآمدهاي بانک است و به دنبال آن هستيم تا با استفاده از ظرفيت شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين نظير شرکت‌هاي بيمه نوين، تامين سرمايه نوين، پرداخت نوين و صرافي اقتصادنوين، ضمن ايجاد هم افزايي، طيف جامعي از خدمات پولي و بانکي با کيفيت را به مشتريان ارائه دهيم.
خاطر نشان مي‌سازد اين ششمين سفر عليرضا بلگوري در شش هفته اخير براي ديدار با همکاران شعب و سرپرستي‌هاي مناطق استان‌ها بود که در آن علاوه بر جمعي از مديران ارشد بانک اقتصادنوين کريمخان ‌زند مديرعامل شرکت بيمه نوين، معدل مديرعامل شرکت پرداخت نوين، خورسند مديرعامل شرکت خدمات و پشتيباني بانک اقتصادنوين و سيفي مديرعامل شرکت سرمايه‌گذاري عمران و توسعه پايدار ايرانيان نيز حضور داشتند.
در ادامه اين بازديد، مديرعامل بانک اقتصادنوين به همراه مديران ارشد اين بانک، با حضور در شعب تحت پوشش اين سرپرستي، با همکاران اين شعب ديدار و از نزديک در خصوص مسايل مختلف بانکي با ايشان گفت‌وگو کرد.

کد مطلب: 37350| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ ۷:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب