کد مطلب: 37321| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۹ ۱۱:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
اگر شوهرتان دستِ بزن دارد، پاهایش را ببوسید!

توصیه‌های تحقیرآمیز کارشناس خانواده در رسانه ملی

اگر شوهرتان دستِ بزن دارد، پاهایش را ببوسید!

راديو و تلويزيون - ایران نیوز 24: «خانم‌ها اگر دوست دارید که همسرتان تا یک ماه شاد باشد، تشت آب ولرم به همراه چند گلبرگ در زیر پای آنها بگذارید. البته در این تشت می‌توانید گلاب که برای رفع استرس خوب است یا نمک دریا بریزید. اگر هم می‌خواهید کولاک کنید از شیر استفاده کنید.

بعضی از خانم‌ها می‌گویند که شوهر من بیکاره و اعتیاد داره و دست بزن داره؛ حالا که هر چی که هست این کار را انجام دهید و معجزه‌اش را ببینید. با این کار به همسرتان می‌فهمانید که چقدر دوستش دارید. پای همسرتان را که در تشت گذاشتید ماساژ دهید سپس آن را با حوله خشک کنید و ببوسید. حالا چرا باید من اینکار را انجام بدهم؟ شما همین که پای همسرتان را ماساژ می‌دهید تمام استرس و تنش عصبی همسرتان دفع می‌شود و از سکته مغزی و قلبی در مرد جلوگیری می‌کند. این مرد هیچ‌وقت به خودش اجازه نمی‌دهد که با همسرش بدرفتاری کند.

این گزاره سخنان عجیبی است از یک کارشناس خانواده در استان یزد که از قضا یک خانم است. آن‌هم در برنامه‌ا‌ی با موضوع «رفتار صحیح زنان با همسرانشان». حال این اظهارات با حواشی و بازتاب‌‌هایی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی روبه‌روشده است.

یکی از کاربران نوشته است: «توصیه‌کردن روش‌های تحقیرآمیز در رسانه ملی کار قطعا اشتباهیه.»

یکی دیگر از کاربران گفته است: «اینکه توصیه بشه پای شوهر معتاد و بیکارت که تازه دست بزن هم داره رو ببوسی که راضی باشه، بی‌شک نهایت تحقیره »

دیگری نوشت:«من یک مرد جوان هستم، اما هیچ‌وقت یک چنین چیزی رو در فرهنگ خودم نمی‌پذیرم، زن در فرهنگ اصیل ایرانی، جایگاه و مقامی داره، ارزش داره.»

شخصی نیز عنوان داشته است: «زن هم خواست این کار رو بکنه، مرد چطور می‌تونه لم بده، پاهاش رو دراز کنه که زنش توی تشت آب ماساژ بده و از خجالت آب نشه؟!»

کد مطلب: 37321| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۹ ۱۱:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب