کد مطلب: 37297| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۹ ۸:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
جزئیات رسوایی اخلاقی جدید کریستیانو رونالدو + تصویر

جزئیات رسوایی اخلاقی جدید کریستیانو رونالدو + تصویر

جهان - ایران نیوز 24: ستاره پرتغالی رئال مادرید دو روز پیش با یک رسوایی جدید روبرو شد. حالا رسانه ها با اشتهای بسیار زیادی می خواهند از جزئیات این رسوایی مطلع شوند. اما این رسوایی جدید چیست؟

به گزارش metro، رهیان سادن مدل بریتانیایی علیه کریس رونالدو افشاگری بزرگی به راه انداخت که خوراک رسانه های مختلف اسپانیا و ایتالیاست. این مدل گفته که رونالدو چند سال پیش مدام به او پیام های نامربوط و مستهجن ارسال می کرده این در حالی است که سادن نامزد داشته است.

سادن می گوید این موضوع را به نامزدش گفت و نامزد او نیز سریع با رونالدو تماس گرفت و هشدار داد که به رهیان سادن دیگر کاری نداشته باشد در غیر اینصورت با او برخورد جدی انجام می دهد. البته رونالدو به این هشدار اهمیتی نداد و تا مدت ها پیام های او به سادن ادامه داشت.

اکنون رسانه ها از این خبر می دهند این اتفاق که مربوط به چند سال پیش است باعث ناراحتی جورجینا همسر کنونی رونالدو شده است.این برای نخستین بار نیست که رسوایی این چنینی برای کریستیانو رونالدو به وجود می آید، او پیش از این با موارد مشابه این چنینی را رقم زده بود. البته به نظر می رسد سادن در رابطه با افشاگری اخیر درباره رونالدو بیشتر به دنبال مطرح کردن نام خود در رسانه ها بوده است.

کد مطلب: 37297| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۹ ۸:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب