کد مطلب: 37272| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۵ ۸:۵۹:۱۰| نسخه چاپی
خدمت جدید موسسه اعتباری ملل در قالب موبایل بانک

خدمت جدید موسسه اعتباری ملل در قالب موبایل بانک

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: موسسه ملل که بعد از پیاده سازی شتاب7 مجوز تراکنش شتابی برروی موبایل بانک را از بانک مرکزی دریافت کرد به تازگی خدمت جدیدی را به مشتریان خود در قالب موبایل بانک ارائه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه ملل، مهدی قانع رییس اداره بانکداری الکترونیک موسسه ملل در این رابطه گفت: یک قابلیت ویژه در موبایل بانک موسسه ملل وجود دارد که به تازگی به مرحله بهره‌برداری رسیده است. در این خدمت اشخاصی که حساب مشترک نزد ما دارند اگر یک تراکنش یا برداشت وجه قرار هست توسط یکی از طرفین حساب از حساب مشترک انجام شود، نفر دوم هم باید تراکنش را تایید کند.وی افزود: درحقیقت این امکان وجود دارد که هر دو طرف کاملا در جریان روند تراکنش از آغاز تا پایان باشند.

قانع با اشاره به اینکه در اپلیکیشن موبایلی موسسه ملل تمام تراکنش های شتابی و روتین همچنین ساتنا و پایا وجود دارد گفت: مشتریانی که از کارتها و ترمینالهای پذیرندگی ما استفاده می کنند اگر به مغایرت برخورد کردند امکان این را دارند که روی موبایل بانک اعلام مغایرت کنند و نیازی به حضور فیزیکی در شعبه ندارند.

وی در خصوص ارائه کارت اعتباری در موسسه ملل نیز اظهار داشت: بعد از اینکه به عضویت شبکه شتاب درآمدیم، مجوز ارایه کارتهای برداشت توسط بانک مرکزی به ما داده شد که کارت هدیه یکی از این موارد بود.وی ادامه داد: برای کارتهای اعتباری ما بعد از اینکه مساله خرید کالای ایرانی مطرح شد توانستیم نظر موافق بانک مرکزی را در این خصوص جلب کنیم. برای تولید کارت اعتباری به سامانه مکنا باید متصل شویم تا بتوانیم خطوط اعتباری کارتها را از آنجا دریافت کنیم. رییس اداره بانکداری الکترونیک موسسه ملل تصریح کرد: کارت اعتباری هم اکنون بصورت پایلوت تولید شده و در آینده نزدیک بصورت فراگیر در کشور عرضه می کنیم.

کد مطلب: 37272| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۵ ۸:۵۹:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب