کد مطلب: 37114| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ ۱۱:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
منفورترین چهره تاریخ امریکا درگذشت + تصاویر

منفورترین چهره تاریخ امریکا درگذشت + تصاویر

بین الملل - ایران نیوز 24: "چارلز منسون" سرکرده یک باند جنایتکار آمریکایی موسوم به "خانواده منسون" که به جرم ارتکاب قتل به حبس ابد محکوم بود در سن ۸۳ سالگی در بیمارستان مرد.

رسانه‌های محلی آمریکا نوشتند: چارلز منسون که اوایل این ماه به بیمارستانی در کالیفرنیا منتقل شده بود پس از گذراندن چهار دهه در زندان مُرد. پزشکی قانونی مرگ او را طبیعی اعلام کرد. برخی رسانه‌ها می‌گویند: در ماه ژانویه، منسون به دلیل خونریزی شدید روده به بیمارستان منتقل شد و به جراحی نیاز داشت اما پزشکان گفتند که او برای جراحی شدن ضعیف است و در نهایت به زندان بازگردانده شد.چارلز منسون نماد نژادپرستی در تاریخ امریکا که در دهه 1960 میلادی به خاطر قتل‌های زنجیره‌ای در امریکا جنجال به پا کرد از سال 1971 به مجازات اعدام محکوم شد و سپس با حذف مجازات اعدام توسط دادگاه عالی کالیفرنیا حکمش به حبس ابد تغییر یافت. او بیش از چهار دهه از عمر خود را در زندان و حبس گذرانده است.

 یکی از پرسر و صداترین جنانیات گروه منسون قتل شارون تیت، بازیگر معروف سینما و همسر رومن پولانسکی، سینماگر مشهور بود که به شکل فجیعی در حالیکه باردار بود در خانه اش کشته شد. اعضای گروه منسون همگی طرح صلیب شکسته را به روی پیشانی خود دارند.   چارلز منسون که در حال حاضر 79 ساله است در حالی چند روز قبل راهی بیمارستان شد که به گفته مسئول اورژانس بیمارستان به شدت بیمار است. این جنایتکار مشهوردر دوران محکومیت خود هم از زندان ایالتی"کورکوران" هوادارانش و اعضای گروهش را هدایت می‌کرد که از این موارد می‌توان به هشت مورد قتل در لس‌آنجلس طی چند سال اخیر اشاره کرد.

 از نکات جالب درباره زندگی منسون اینکه وی اخیرا  در یک گفت‌وگو با نشریه آمریکایی از تصمیم خود برای ازدواج با یک دختر 25 ساله به نام"ستاره" خبر داد که به خاطر علاقه به چارلز منسن طرح صلیب شکسته را به روی صورت خود خالکوبی کرده است.  عکس های زیر منسون که به عنوان منفورتین چهره تاریخ امریکا شناخته می‌شود را در جوانی و پس از دستگیری توسط پلیس امریکا، محاکمه در دادگاه تا پیری و چند دهه حبس در زندان به تصویر می‌کشد.

کد مطلب: 37114| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ ۱۱:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب