کد مطلب: 37101| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ ۸:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
ارائه خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران به نابینایان

ارائه خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران به نابینایان

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای عمل به مسئولیت هاي اجتماعي و با هدف ارائه خدمات مالي به روشندلان، امکان ارايه خدمات بانکي ويژه نابينايان، به منظور تسهيل دسترسي اين قشر از جامعه به خدمات بانكي را در دستور كاري خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، بانک قرض الحسنه مهرایران با توجه به مسئوليت هاي اجتماعي و اقدامات راهبردي خود براي توانمندسازي نيازمندان جامعه، در گامي ديگر سرويس‌دهي به مشتريان نابينا را در برنامه ريزي هاي خود قرار داده است.

استفاده آسان از امکانات، تجهیزات و خدمات بانکی بدون نیاز به حضور همراه از جمله اهداف راه اندازي اين سامانه براي نابينايان خواهد بود.بر اساس این گزارش، بنا شده تا این طرح به صورت پایلوت در چند شعبه استان تهران بانک قرض الحسنه مهرايران اجرايي شود که به محض راه اندازي کامل سامانه در شعب مورد نظر اطلاع رساني خواهد شد.

شایان ذکر است، طبق آخرین غربالگری‌هاي به عمل آمده در کشور، قائممقام انجمن نابينايان، از وجود ۱۱۵ هزار نابينا و ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار نفر کم بينا يا دچار اختلال بينايي در كشور خبرداد. اين در حالي است كه نابينايان، تحصيل كرده‌ترين افراد در ميان معلولان به شمار مي‌روند به نحوي كه تعداد نابينايان دانشگاهي در كشور بالغ بر پنج هزار نفر مي باشد.

کد مطلب: 37101| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ ۸:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب