کد مطلب: 37037| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۸ ۸:۵۶:۱۰| نسخه چاپی
افتتاح 50 بازار جدید میوه و تره بار تا پایان سال جاری

مهندس رحیمی خبر داد

افتتاح 50 بازار جدید میوه و تره بار تا پایان سال جاری

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار از افتتاح 50 بازار میوه و تره بار تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی این سازمان، مهندس عبدالحسین رحیمی با بیان ساخت و راه اندازی 22 بازار میوه و تره بار، از 28 بازار در حال احداث در سال جاری خبر داد و آن را در راستای صیانت از کرامت انسانی و رعایت حقوق شهروندی دانست.

وی  با اشاره به تلاش سازمان مدیریت میادین در افزایش کیفیت و کمیت خدمات به شهروندان گفت: در سال جاری 22 بازار میوه و تره بار در نقاط مختلف شهر تهران ساخت و راه اندازی شده است و 28 بازار دیگر نیز در دست ساخت است که تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین با تاکید بر اینکه رفاه کارگران از مهم‌ترین دغدغه‌های سازمان مدیریت میادین است اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون 10 خوابگاه کارگری با رعایت استانداردها جهت رفاه کارگران احداث و به بهره‌برداری رسیده است و تلاش می‌کنیم این روند ادامه یابد.

وی در ادامه به راهبرد دکتر نجفی، شهردار تهران در مدیریت شهری اشاره کرد و افزود: در راستای تحقق شعار تهران شهر امید، مشارکت و شکوفایی، سازمان مدیریت میادین بسترهای لازم را برای ورود و حضور بخش خصوصی آماده کرده است و تعدادی از بازارهای میوه و تره بار با مشارکت بخش خصوصی در دست ساخت است.

مهندس عبدالحسین رحیمی در پایان گفت: تعدادی از بازارهای میوه و تره بار به بهره برداری رسیده‌اند و در مدار افتتاح قرار گرفته‌اند که به زودی افتتاحیه رسمی بازارها برای تمامی آنها برگزار خواهد شد.

کد مطلب: 37037| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۸ ۸:۵۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب