کد مطلب: 36980| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۹/۲۶ ۸:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
آغاز جشنواره

آغاز جشنواره "یلدای دل نشین" در فروشگاه شهروند

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: جشنواره "یلدای دل نشین" با تخفیفات ویژه از روز یکشنبه 26 آذر ماه در تمام فروشگاه های شهروند آغاز شده و تا روز شنبه 2 دی ماه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، مسعود سریع القلم مدیر عامل شرکت شهروند با اعلام این خبر گفت: در راستای تدابیر شهردار تهران و معاونت مالی و اقتصاد شهری مبنی بر حمایت از اقتصاد خانواده، فروش فوق العاده شهروند با عنوان "یلدای دلنشین" و تخفیفات ویژه از امروز آغاز شد.
سریع القلم در خصوص اقلام عرضه شده در این جشنواره گفت: در جشنواره امسال بیش از 400 قلم کالا با مشارکت تامین کنندگان و تخفیفات ویژه تا سقف 50 درصد عرضه خواهد شد، شهروندان می توانند ضمن تامین مایحتاج مورد نیاز خود در آستانه فصل زمستان اقلامی چون، آجیل، شیرینی و شکلات و ... را با مناسب ترین قیمت در فروشگاه های شهروند تهیه کنند.
مدیر عامل شرکت شهروند با تاکید بر اصل مشتری مداری و توجه به نیاز مشتریان افزود: تمام تلاش خانواده بزرگ شهروند بر آن است که بتواند طیف وسیعی از خدمات و کالاهای متنوع را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شهروندان عرضه کند و همزمان شرایطی را فراهم نماید تا مردم بتوانند خریدی با صرفه و مطمئن را در فروشگاه های شهروند تجربه کنند.

کد مطلب: 36980| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۹/۲۶ ۸:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب