کد مطلب: 36928| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۹/۱۶ ۹:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
مسابقه عکس اینستاگرامی بانک سرمایه به مناسبت روز دانشجو

زندگی دانشجویی در قاب اینستاگرام

مسابقه عکس اینستاگرامی بانک سرمایه به مناسبت روز دانشجو

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: بانک سرمایه در راستای ارج نهادن به دانشجویان، به عنوان سرمایه های اصلی توسعه و آبادانی کشور، مسابقه عکس اینستاگرامی با عنوان #چهار_میلیون_سرمایه را به همراه جوایزی ارزنده برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، این بانک به مناسبت روز دانشجو و در فراخوانی گسترده، از تمامی دانشجویان عزیز میهن دعوت می کند تا در مسابقه عکاسی اینستاگرامی بانک سرمایه با جوایزی ویژه و هیجان انگیز شرکت نمایند.

دانشجویان عزیز و نیز کسانی که پیش از این دانشجو بوده اند، می توانند تا پنج‌شنبه 30 آذر ماه از زندگی دانشجویی و فراز و نشیب رنگارنگ و هیجان انگیز آن شامل شادی‌ها و غم‌ها، آسانی‌ها و سختی‌ها و پیروزی‌ها و شکست‌های این سبک از زندگی عکس گرفته و سپس آن عکس ها و یا عکس هایی را که پیش تر در این موضوع گرفته اند، در صفحه اینستاگرام خود با درج دو هشتگ #چهار_میلیون_سرمایه و #بانک_سرمایه به اشتراک بگذارند. بانک سرمایه با استفاده از داورهای حرفه ای این عکس ها را بررسی نموده و در روزهای آغازین دی ماه طی یک مراسم زنده در صفحه رسمی این بانک در اینستاگرام به آدرس banksarmaye نفرات برتر را مورد تقدیر قرار خواهد داد.

شرایط شرکت در مسابقه:

  -1فالو کردن صفحه اینستاگرام بانک سرمایه به آدرس  banksarmaye

 -2درج دو هشتگ #چهار_میلیون_سرمایه و #بانک_سرمایه بصورت توامان در زیر عکس

-3صفحه اینستاگرام شرکت کننده نباید private باشد تا داوران امکان مشاهده و داوری عکس را داشته باشند.

 -4عکس باید توسط خود شرکت کننده گرفته شده باشد و شرکت کننده می باید اصل عکس را تا روز اهدای جوایز نزد خود نگه داشته و در صورت برنده شدن آن را ارائه دهد (منظور از اصل عکس، حالت قبل از ادیت در اینستاگرام می باشد).

 -5مسئولیت و مالکیت حقوقی عکس های شرکت داده شده برعهده شرکت کنندگان است.

-6عکس ها باید مطابق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و با شئون اخلاقی و اعتقادی جامعه سازگار باشد. عکس های خارج از چارچوب فوق از مسابقه حذف می گردد.

گفتنی است جوایز مسابقه به شرح زیر می باشد:

نفر اول: یک عدد گوشی سامسونگ S8

نفر دوم: یک عدد دوربین دیجیتال نیکون مدل D3400

نفر سوم: یک عدد تبلت Galaxy Tab A

کد مطلب: 36928| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۹/۱۶ ۹:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب