کد مطلب: 36893| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۹/۵ ۱۰:۹:۱۰| نسخه چاپی
شرکت خودروسازی «بایک» رسما وارد بازار ایران شد + تصویر

با رونمایی از 6 محصول جدید؛

شرکت خودروسازی «بایک» رسما وارد بازار ایران شد + تصویر

خودرو - ایران نیوز 24: شرکت خودروسازی چینی «بایک» در نمایشگاه خودرو تهران از 6 محصول جدید رونمایی کرد.

بایک از 6 خودرو جدید در کلاسهای شاسیبلند فول سایز، کراس اوور، سوپر مینی و سدان پرده پرداشت تا نوید حضوری پر رنگ در بازار ایران در آینده نزدیک را داده باشد. مدیر عامل اجرایی بایک در ایران در جریان نشست مطبوعاتی این برند در نمایشگاه خودرو تهران ضمن خرسندی از همکاری با ایران به عنوان بزرگترین شرکت این خودروساز در خاورمیانه، گفت: بدون شک به دنبال گسترش فعالیت های خود در ایران و توسعه خط تولید محصولاتمان در ایران هستیم و امیدواریم که تا سال آینده سه محصول دیگر را به خط تولیدمان در شهر گلپایگان بیاوریم.

او در ادامه گفت: شرکت بایک امسال در لیست پانصد شرکت برتر دنیا در جایگاه 137 قرار گرفت و به دنبال ارتقا جایگاه خود به واسطهی شراکت با ایران هستیم و امیدواریم بتوانیم تا سال 2020 میلادی ایران را به عنوان مرکز خدمات رسانی بایک در خاورمیانه معرفی کنیم.

همچنین «بختیاری» نماینده شهر گلپایگان در مجلس شورای اسلامی نیز به عنوان میهمان ویژه شرکت بایک در نشست مطبوعاتی این شرکت حضور داشت و گفت: به دنبال گسترش کارخانه های خودروسازی گلپایگان هستیم و در آینده نزدیک فعالیت های خودروسازی در گلپایگان چه با شراکت چینی ها و چه اروپایی ها گسترش خواهد یافت. اولویت ما راه اندازی خط تولید خودروهای برقی در آینده است. شایان ذکر است که این شرکت دو محصول خود را در ایران با نام های فارسی سابرینا و سنوا با همکاری شرکت دیار خودرو در شهر گلپایگان تولید می‌کند.

کد مطلب: 36893| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۹/۵ ۱۰:۹:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب