کد مطلب: 36891| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۹/۳ ۹:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
 نشان ویژه مدیریت بحران به روابط عمومی بانک سرمایه اعطا شد

با رای هیات داوران سیزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی؛

نشان ویژه مدیریت بحران به روابط عمومی بانک سرمایه اعطا شد

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: نشان ویژه مدیریت بحران سیزدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی به روابط عمومی بانک سرمایه اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، بر اساس رای هیات داوران سیزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و چهاردهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران، نشان ویژه مدیریت بحران به دلیل اتخاذ راهبردها و عملیات ارتباطی برای مدیریت بحران و بهره برداری خردمندانه از ظرفیت های رسانه ای و ارتباطی در این راستا، به روابط عمومی بانک سرمایه اهدا شد.

همچنین بر اساس رای هیات داوران چهاردهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران در سال ۹۶، لوح سپاس مدیر برتر روابط عمومی به ناهید مونسان، رئیس اداره روابط عمومی بانک سرمایه به دلیل توفیقات موثر در دوران مدیریت روابط عمومی، طراحی نظام ارتباطی شایسته و اهتمام در توسعه کمی و کیفی فعالیت های روابط عمومی تعلق گرفت.

گفتنی است سیزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی، با معرفی برترین های این عرصه، در روز ۳۰ آبان در مرکز همایش های کتابخانه ملی برگزار شد. این سمپوزیوم که به عنوان مهمترین رویداد در عرصه روابط عمومی‌های کشور محسوب می شود، به صورت سالانه و با هدف ارتقاء دانش دست اندرکاران روابط عمومی، معرفی الگوهای موفق، شناسایی استعدادها، ایجاد رقابت سالم، تشویق و ترغیب به امر فعالیت علمی-تخصصی در روابط عمومی و نیز کمک به ارتقاء کیفی فعالیت های روابط عمومی در کشور برگزار می گردد.

کد مطلب: 36891| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۹/۳ ۹:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب