کد مطلب: 36850| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۸/۲۸ ۹:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
قرعه کشی ویژه باشگاه مشتریان شهروند برگزار می شود

قرعه کشی ویژه باشگاه مشتریان شهروند برگزار می شود

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: مدیر عامل شرکت شهروند از برگزاری قرعه کشی ویژه باشگاه مشتریان شهروند در آذرماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، سید اکبر علوی مدیر عامل شرکت شهروند با اعلام این خبر گفت: قرعه کشی ویژه باشگاه مشتریان شهروند روز سه شنبه 14 آذر ماه همزمان با میلاد حضرت رسول اکرم (ص) برگزار خواهد شد، مشتریان می توانند جهت ثبت نام به سایت باشگاه به آدرس club.shahrvand.ir و یا واحد امور مشتریان که در تمامی فروشگاه ها مستقر هستند، مراجعه کنند.
مدیر عامل شرکت شهروند در پاسخ به سوالی مبنی بر نحوه محاسبه امتیازات در قرعه کشی باشگاه مشتریان شهروند گفت: معيار قرعه كشي بر اساس " جمع امتيازهاي باقيمانده" اعضاي باشگاه  است و حداقل امتياز مورد نياز برای شرکت در قرعه کشی 100 امتیاز است، هر 100 امتياز داراي 1 شانس در قرعه كشي است و مشتري باید با استفاده از لينكي كه در پرتال باشگاه قرار دارد و يا مراجعه به امور مشتريان فروشگاه ها، تعیین کند كه تمايل دارد چه مقدار از امتياز خود را در قرعه كشي شركت دهد. به عنوان مثال یک مشتري با امتياز 846 مي تواند به دلخواه بین 100 تا 800 امتياز خود را تبديل به شانس در قرعه كشي کند. علوی در پایان افزود: قرعه کشی ویژه باشگاه مشتریان شهروند با جوایز ارزنده ای چون یک دستگاه خودرو ال 90، بیش از صد دستگاه لوازم خانگی و جوایز نقدی همراه خواهد بود.

کد مطلب: 36850| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۸/۲۸ ۹:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب