کد مطلب: 36801| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ ۹:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
وام ۸۰ میلیون تومانی بانک قرض الحسنه مهرايران براي ازدواج جوانان

وام ۸۰ میلیون تومانی بانک قرض الحسنه مهرايران براي ازدواج جوانان

بانک و بیمه - ایران نیوز 24:بانک قرض‌الحسنه مهر ایران این امکان را فراهم کرده تا زوج‌های جوان از تسهيلات قرض‌الحسنه با كارمزد ۴ درصد بهره مند شوند. متقاضيان براي استفاده از دو طرح پيوند مهر يكم و دوم مي‌توانند با مراجعه به شعب بانك و يا از طريق پرتال بانك به آدرس www.QMB.Ir ضمن افتتاح حساب و انجام فعاليت‌هاي بانكي، علاوه از تسهيلات قرض‌الحسنه تا سقف ۸۰ ميليون تومان با كارمزد ۴ درصد استفاده نمايند.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، این بانک، اقدام به ايجاد طرحي با تسهيلات ۴۰ و ۸۰ ميليون توماني با کارمزد چهار درصد كرده است و متقاضيان مي‌توانند به دوصورت واريز وجه ماهيانه يا ميانگين حساب ساليانه از مزاياي اين طرح بهره مند شوند.

بانک قرض الحسنه مهرایران با هدف تسهیل ازدواج جوانان اقدام به ایجاد طرح‌هايي به نام طرح يکم و دوم پيوند کرده كه در طرح يكم، متقاضي با ايجاد حساب و واريز وجه طبق جدول پرداخت طرح مي‌تواند از تسهيلات تا سقف ۴۰ ميليون توماني با كارمزد چهار درصد استفاده كنند؛ به اين صورت كه در پرداخت تسهيلات بر اساس ميانگين موجودي حساب، متقاضي طي سه سال هر سال با ميانگين ۱۰ ميليون و ۶۰۰ هزار تومان مي‌تواند در پايان سال سوم تسهيلات ۴۰ ميليون توماني از اين بانك دريافت كند.

در طرح واریز ماهیانه نیز متقاضي مي‌تواند در سال اول با واريز ماهيانه ۴۵۰هزار تومان، در سال دوم با واريز ماهيانه ۶۵۰ هزار تومان و در سال سوم با واريز ماهيانه ۹۵۰ هزار تومان در پايان سه سال از مزاياي اين طرح استفاده نمايد. مدت زمان تکمیل موجودی در این طرح يک تا سه سال و دوره بازپرداخت تسهيلات نيز ۳۶ ماهه است. اين طرح همچنين قابل انتقال به اقوام درجه يک نيز مي باشد.

در طرح دوم پیوند مهر، متقاضی می‌تواند با ميانگين موجودي ساليانه ۶ ميليون و ۱۵۰ هزار تومان طي دوره ۱۰ ساله و در پايان دوره از تسهيلات ۸۰ ميليون توماني بانک قرض الحسنه مهرايران استفاده کند. همچنين متقاضي مي‌تواند در طرح واريز ماهيانه، در سال اول ماهانه ۶۵۰ هزارتومان واريز و تا سال دهم با ۱۵ درصد افزايش در واريز وجه از اين تسهيلات استفاده کند. متقاضي در اين طرح در سال ابتدايي ماهيانه مبلغ ۴۵۰ هزار تومن واريز مي‌كند و هر سال بايد اين مبلغ را ۲۶ درصد افزايش دهد تا در پايان سال دهم بتواند از تسهيلات ۸۰ميليون توماني استفاده كند. مدت زمان لازم جهت تكميل موجودي در اين طرح ۵تا ۱۰ سال و دوره ي بازپرداخت تسهيلات نيز ۶۰ ماهه است. شایان ذکر است، این تسهیلات منافاتي با تسهيلات ازدواج ديگر بانک‌ها نداشته و متقاضيان مي‌توانند از اين وام‌ها به صورت همزمان استفاده کنند.

کد مطلب: 36801| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ ۹:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب