کد مطلب: 36756| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۸/۷ ۹:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
تهدید داعش به ترور

تهدید داعش به ترور "پرنس جورج" 4 ساله در راه مدرسه! + تصویر

بین الملل - ایران نیوز 24: گروه داعش در تازه ترین تهدیدات خود نتیجه خردسال ملکه بریتانیا را تهدید به قتل در مسیر مدرسه، کرد.

به گزارش "دیلی میرور"، حامیان داعش با انتشار تصویری از پرنس جورج نتیجه 4 ساله ملکه بریتانیا در صفحه تلگرام نوشته اند: حتی خانواده سلطنتی انگلیس هم در امان نخواهند ماند.حامیان گروه داعش در کنار این تهدید، تصویری از پرنس جورج در مقابل مدرسه خود در محله " باتِرسی" در جنوب لندن منتشر کرده اند.

پرنس جورج در کنار پدر و در مقابل مدرسه در نخستین روز تحصیل

آنها همچنین با نوشتن آدرس مدرسه پرنس جورج در زیر این تهدید نوشته اند: مدرسه ها آغاز شده است.پرنس جورج از یک ماه پیش به مدرسه ای خصوصی در محله باترسی در جنوب لندن می رود. والدین او برای یک سال تحصیلی مبلغ 17600 پوند پرداخت کرده اند.

پرنس جورج دو سال پیش و در دیدار با باراک اوباما در منزل پدری اش در لندن

گفتنی است داعش چند روز پیش نیز از طریق حساب تلگرام بازیهای جام جانی فوتبال در تابستان 2018 در روسیه را تهدید به حمله تروریستی کرده است. در ماه های گذشته استفاده گسترده اعضا و هواداران گروه تروریستی داعش از حساب های شبکه اجتماعی تلگرام برای انتشار پیام های تهدید آمیز، مسئولان این شبکه اجتماعی را برای مقابله با استفاده تروریست ها از این شبکه تحت فشار مضاعف قرار داده است.

 

کد مطلب: 36756| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۸/۷ ۹:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب