کد مطلب: 36697| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۸:۵:۱۰| نسخه چاپی
حضور گسترده آسیاتک در تلکام 2017

از تلفن­های ثابت آسیاتک تا همکاری با شرکت­های سروکو؛

حضور گسترده آسیاتک در تلکام 2017

سیاسی - ایران نیوز 24: هجدهمین نمایشگاه نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تله کام ۲۰۱۷ ) به عنوان بزرگترین رویداد حوزه فناوریهای ارتباطی ۲۴ تا ۲۷ مهرماه امسال به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران برپا می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده­های آسیاتک، این شرکت به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور حضور گسترده در این دوره از نمایشگاه تله­کام خواهد داشت.نسل پنجم DSLBOX های آسیاتک از جمله محصولاتی است که این شرکت به بازدیدکنندگان در این نمایشگاه ارایه خواهد کرد. DSLBOX های آسیاتک در دو نوع   eco و eco+  عرضه شده و از لحاظ اقتصادی بسیار باصرفه است.

سرویس OWA آسیاتک نیز از دیگر خدمات این شرکت در تله­کام 2017 خواهد بود. این سرویس امکان دریافت اینترنت برای کاربران بدون محدودیت­های سرویس ADSL با کیفیت بسیار بالا را فراهم می­سازد.نکته مهم آن که امکان سنجی اولیه دریافت این سرویس در طول مدت نمایشگاه برای مراجعه کنندگان فراهم خواهد بود.

سرویس زنگ دانلود نیز یکی از طرح­های مناسبی است که به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید مناسب دانش­آموزان و دانشجویان طراحی شده و در نمایشگاه عرضه خواهد شد.

تلفن­های ثابت آسیاتک نیز برای نخستین باردر نمایشگاه تله­کام عرضه خواهد شد. کاربرانی که از هر یک از خدمات ارتباطی  آسیاتک مانند ADSL یا OWA و ... استفاده می کنند می­توانند با خرید این خط و  تنها با نصب اپلیکیشن این تلفن از آن به راحتی استفاده کنند.این تلفن­های ثابت قابلیت در دو نوع و با قابلیت جابجایی استانی و سراسری بوده وضمن این که از تعرفه­های بسیار مناسبی برخوردارند برای کسب­ وکارهایی با پوشش سراسری بسیار مناسب می­باشند.

آسیاتک پیشروترین شرکت در خدمات public wifi کشور است. اکنون بیش از 30 نقطه از مهم­ترین مراکز فرودگاهی،تجاری و تفریحی کشور به خدمات آسیاتک مجهز شده و سرعت درحال توسعه بیشتر می­باشد.دیتاسنتر ملی آسیاتک در برج میلاد نیز با سطح بالایی از فن­آوری و ایمنی راه­اندازی شده و بستر مناسب و امنی برای داده­های اینترنتی است.همچنین سرویس­های ارزش افزوده از بیشترین تنوع سرویس برخوردار بوده و هم اکنون کمپین­های فراوان مشترکی با ارایه کنندگان این خدمات از سوی آسیاتک برگزار می­شود.

از سویی دیگر آسیاتک به عنوان بزرگترین توزیع­کننده پهنای باند اختصاصی در میان اپراتورهای ارتباطات ثابت کشور اکنون توانسته است بیش از 60 گیگابیت پهنای باند برای کاربران تامین کند. برای هر یک از خدمات public wifi  ، ارزش افزوده ، دیتاسنتر و پهنای باند امکان مذاکره و بهره­مندی از تخفیف­های مناسب در طول مدت برگزاری نمایشگاه تله­کام فراهم خواهد بود.

غرفه آسیاتک در تله ­کام میزبان شرکت­های سروکو نیز خواهد بود. با توجه به تحولات صورت گرفته در شرکت­های سروکو از 53 شرکت سروکو 42 شرکت با آسیاتک وارد مذاکره و عقد قرارداد شده و نمایشگاه تله­کام فرصت مناسبی برای مذاکرات حضوری و همکاری­های فی­مابین است. شرکت آسیاتک از تمامی کاربران خود و عموم مردم دعوت می­کند تا از نمایشگاه تله­کام 2017 و غرفه آسیاتک در سالن 8-9 بازدید کنند.

کد مطلب: 36697| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۸:۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب