کد مطلب: 36696| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۲۳ ۸:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
افتتاح فاز یک بزرگترین مرکز عرضه محصولات پروتئنی غرب تهران در آینده ای نزدیک

افتتاح فاز یک بزرگترین مرکز عرضه محصولات پروتئنی غرب تهران در آینده ای نزدیک

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: شهردار منطقه22 از آغاز ساخت بزرگترین مرکز عرضه محصولات پروتئنی غرب تهران طی چند ماه گذشته در محله دریاچه شهدای خلیج فارس و افتتاح آن در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 22، شهردار منطقه از آغاز ساخت بزرگترین مرکز عرضه محصولات پروتئنی غرب تهران در منطقه 22 در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: خوشبختانه طی ماههای گذشته با همکاری سازمان میوه و تره بار قطعه زمینی به منظور اجرای عملیات عمرانی برای ساخت یک میدان میوه و تره بار بزرگ مرکزی در سطح منطقه در نظر گرفته شده و به این سازمان برای اجرای مقدمات کار از جمله نقشه کشی، حصارکشی، ایجاد سازه و ...  تحویل داده شد و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته کار ساخت و افتتاح آن یکسال طول خواهد کشید.

وی یادآور شد: فاز يك ميدان تره بار مركزي با عنوان میدان میوه تره بار طبیعت که شامل مراحل اسکلت کاری بنا بوده در زمینی به مساحت 4 هزار مترمربع و زیربنای 740 مترمربع روبه روی پاركينگ درياچه شهداي خليج فارس به اتمام رسيده و مرحله سفت كاري آن آغاز شده است. این بازار در خیابان میرکمالی، درب غربی دریاچه واقع شده و علاوه بر میوه وتره بار سایر اقلام پروتئینی عرضه می شود.

مولایی ضمن تاکید بر نقش بازارهاي ميوه‌ و تره بار در تأمین مایحتاج روزانه مردم، افزايش كيفي و كمي اين بازار‌ها را یکی از راههای افزایش رضایتمندی شهروندان و اجرای برنامه های توسعه محور و خدماتی برشمرد و گفت: ایجاد این بازارها سبب دسترسی آسان شهروندان به مایحتاج روزانه خواهند بود، سبب خواهد شد تا شهروندان از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر پرهیز نموده و در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به تأمین نیازهای خود اقدام نمایند.

کد مطلب: 36696| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۲۳ ۸:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب