کد مطلب: 36652| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۱۶ ۸:۰:۱۰| نسخه چاپی
نصب حجم آهو در میدان فرحزاد

نصب حجم آهو در میدان فرحزاد

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از نصب حجم آهو در میدان فرحزاد واقع در ناحیه 9 منطقه 2 خبر داد.

به گزاش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ،علیرضا جعفری بااعلام این مطلب اظهار داشت : نصب احجام با موضوعات مختلف در دستور کار اداره زیباسازی با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران قرارگرفته است و با توجه به اینکه دور شدن و از هم گسستگی های برخی موضوعات اجتماعی و کالبد فیزیکی و ذهنی اجتماع با ابزارها و عناصر هنری به خصوص هنرهای تجسمی ترمیم و یادآوری می شود، اداره زیباسازی حضور ساده و بی غل و غش رویداد ها را در کنار رخدادهای روزمره تامل برانگیز و ناخواسته به همراه اثرات مثبت فیزیکی را در احجام به تصویر کشیده و زیبایی منطقه را تحت تاثیر عوامل مذکور قرار داده است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه در خصوص اهمیت حجم ها و عملکرد اداره زیباسازی منطقه با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران در سال جاری، به نصب حجم آهو در میدان فرحزاد منطقه اشاره و بیان کرد: این حجم از مجموعه عناصر فلزی و در محیطی که پر رفت و آمد است نصب شده و هدف اداره زیباسازی از نصب حجم مذکور این است که بتواند این نقطه تلاقی را با حضور این حجم در محیطی که شهروندان عبوری و حضوری آن در طول روز قابل توجه می باشد ایجاد نماید.

وی، فراهم آوردن زمینه بهسازی و حفظ هویت محیط شهری را مهم ارزیابی کرد و گفت: تحقق این مهم باید در اولویت رویکردهای اداره زیباسازی قرار گیرد. جعفری همچنین زیباسازی منظر شهری در حوزه نقاشی های دیواری را یکی دیگر از فعالیتهای این اداره در جهت زیباسازی و منظر سیمای شهری قلمداد کرد.

کد مطلب: 36652| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۱۶ ۸:۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب