کد مطلب: 36580| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۱۰ ۱۱:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
درگذشت دلخراش قهرمان ووشوی جهان در زنجان + تصویر

درگذشت دلخراش قهرمان ووشوی جهان در زنجان + تصویر

حوادث - ایران نیوز 24: مدیر روابط عمومی مرکز فوریت‎های پزشکی استان زنجان گفت: در پی حادثه‎ای در شرکت کاغذسازی راشا کاسپین زنجان، سر کارگر و قهرمان ووشوی جهان قطع شد.

واد مرادی اظهار کرد: طی ساعت 14 و 30 دقیقه روز گذشته، با مرکز اورژانس استان زنجان تماس گرفته شد. وی با اشاره به اینکه بلافاصله پس از دریافت گزارش تماس، یک دستگاه آمبولانس از پایگاه اورژانس شهرک الهیه به شرکت راشا کاسپین زنجان اعزام شد، تصریح کرد: این شخص قبل از رسیدن نیروهای اورژانس در دم فوت شده بود.

 مدیر روابط عمومی مرکز فوریتهای پزشکی استان زنجان با بیان اینکه به احتمال زیاد دست کارگر، در دستگاه گیر کرده بود، افزود: در حین تلاش برای درآوردن دست خود از زیر دستگاه، سر این کارگر هم گیر میکند. مرادی با بیان اینکه تقریبا سر این کارگر قطع شده است، یادآور شد: طی سالجاری حوادثی از این قبیل در شرکتهای مختلف استان زنجان رخ داده است.

 وی با اشاره به اینکه توصیه میشود که کارگران همیشه احتیاط لازم را داشته و از تجهیزات ایمنی استفاده کنند، ادامه داد: باید ایمنی به صورت کامل در محیط کار رعایت شود. مدیر روابط عمومی مرکز فوریتهای پزشکی استان زنجان با اشاره به اینکه در سالجاری سوختگی با اسید، مسمومیتهای تنفسی و سقوط از دیگر حوادث مربوط به مراکز صنعتی و کارخانه‌ها بوده است، اظهار کرد: در پی این حوادث چند نفر از کارگران هم فوت شدهاند. شایان ذکر است، اسم این کارگر محمد جعفری، حدود 28 ساله و قهرمان ووشوی جهان بوده است که روز گذشته در حین کار در کارخانه کاغذسازی راشا کاسپین فوت شده است.

 توضیحات: ورزشکار فوت شده، محمد جعغری 28 ساله و ساکن زنجان بوده است. این ورزشکار در رشته ووشو فعالیت داشته و به گفته مسوولان فدراسیون ووشو سال 2005 با هزینه شخصی در مسابقات ووشوی سبکی ایتالیا شرکت کرده و مقام قهرمانی این رقابتها را کسب کرده است. گفتنی است در برخی رسانه‌ها تصویر محمدرضا جعفری را به جای محمد جعفری منتشر کرده‌اند.

کد مطلب: 36580| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۱۰ ۱۱:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب