کد مطلب: 36549| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۵ ۱۴:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
ادعای جنجالی درباره داماد ترامپ

داماد ترامپ ۸ سال به عنوان یک زن در انتخابات آمریکا رای داده است!

ادعای جنجالی درباره داماد ترامپ

بین الملل - ایران نیوز 24: رسانه‌های آمریکایی گزارش کردند، جارد کوشنر، داماد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای مدت هشت سال با جنسیت مونث اطلاعاتش را به عنوان رای دهنده ثبت کرده بود.

به گزارش خبرگزاری  فرانسه، اسناد مربوط به اطلاعات رای دهندگان در نیویورک نشان داده که مشاور رئیس جمهور آمریکا که در سوابقش موارد متعددی اعم از تلاش برای صلح در خاورمیانه تا مقابله با بحران مواد مخدر در آمریکا ذکر شده، اطلاعاتش تحت جنسیت "مونث" به منظور رای دادن در انتخابات ثبت شده بود.

شبکه سی بی اس آمریکا گزارش داد کوشنر که با ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ ازدواج کرده همچنین اسنادش برای دریافت مجوز امنیتی کاخ سفید را با اطلاعات نادرست پر کرده بود و چند بار مجبور به دوباره ثبت کردن اطلاعاتش شده است.به نوشته پایگاه اینترنتی هیل آمریکا اطلاعات ثبتی کوشنر به عنوان رای دهنده از نیوجرسی پیش از سال ۲۰۰۹ جنسیت او را "نامشخص" زده است.

کوشنر که متعلق به یک خانواده ثروتمند است یکی از اعضای حلقه نزدیک به ترامپ است که قبلا اعلام شد در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته میلادی در بیش از یک ایالت اطلاعاتش را به عنوان رای دهنده ثبت کرده است.از جمله کسان دیگری که این کار را کرده بودند استیو بنن، استراتژیست ارشد سابق ترامپ و شون اسپایسر دبیر مطبوعاتی سابق کاخ سفید بودند. کوشنر اخیرا از بابت استفاده از حساب پست الکترونیکی شخصی خود برای انجام امور دولتی مناقشه ایجاد کرد.

کد مطلب: 36549| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۵ ۱۴:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب