کد مطلب: 36544| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۵ ۹:۴:۱۰| نسخه چاپی
کارلو آنچلوتی از بایرن اخراج شد

کارلو آنچلوتی از بایرن اخراج شد

بین الملل - ایران نیوز 24: کارلو آنچلوتی تنها یک سال پس از پذیرفتن هدایت بایرن از سمت خود برکنار شد.

دوران حضور کارلتو در بایرن مونیخ پس از تنها یک سال به اتمام رسید.سرمربی ایتالیایی که پس از برکناری از رئال یک سال استراحت کرده بود، سال گذشته جانشین پپ گواردیولا در بایرن مونیخ شد و توانست مونیخی ها را قهرمان بوندسلیگا کند؛ اما این یک قهرمانی قابل پیش بینی بود و برای بایرن و هوادارانش، قهرمانی اروپا اهمیتی بیشتر داشت.  کارلتو در لیگ قهرمانان به دست رئال حذف شد و در جام حذفی نیز قافیه را به رقیب اصلی خود دورتموند باخت.

فصل جدید در حالی برای بایرن شروع شد که بزرگان این تیم همچون لواندوفسکی از کیفیت خریدهای تابستانی رضایت نداشتند و اعتراضات خود را علنی کردند. جو بایرن از همان ابتدا منفی بود و پس از گذشت 6 هفته از بوندسلیگا این تیم 5 امتیاز از دست داده و در رده سوم قرار دارد.

تیر آخر به کارلتو هم شب گذشته شلیک شد و شکست سنگین 3-0 برابر پی اس جی در لیگ قهرمانان، به منزله پایان همکاری بایرن با این سرمربی ایتالیایی خوشنام بود. سرانجام همانطور که بیلد و ای اس پی ان پیش بینی کرده بودند، امروز و پس از جلسه فوری در باشگاه بایرن، حکم اخراج آنچلوتی امضا شد و ویلی سانیول به طور موقت جانشین او خواهد شد. در واقع شب گذشته بازیکنان بایرن از برکناری کارلتو اطمینان داشتند و همه منتظر اعلام رسمی باشگاه بودند. باید دید سرنوشت بایرن در ادامه فصل و با سرمربی جدید چه خواهد شد.

کد مطلب: 36544| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۵ ۹:۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب