کد مطلب: 36538| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۶ ۱۲:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
تخصیص کد #110*780* جهت یکسان سازی پرداخت نذورات به پروژه‌های ستاد بازسازی عتبات

تخصیص کد #110*780* جهت یکسان سازی پرداخت نذورات به پروژه‌های ستاد بازسازی عتبات

اجتماعی - ایران نیوز 24: جانشین معاونت فرهنگی و روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات از تخصیص کدهای ویژه جهت پرداخت وجوهات محبان اهل‌بیت به پروژه‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات و همچنین کنگره عظیم اربعین به صورت جداگانه خبر داد.

علیرضا رادان ، گفت: جهت تسهیل پرداخت وجوهات محبان اهل‌بیت(ع) اقدام مشترکی از سوی معاونت فرهنگی و روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات و همچنین معاونت جذب و مشارکت‌های مردمی این ستاد جهت یکسان‌سازی پرداخت وجوهات و نذورات مردم انجام شده است.

وی با اشاره به حمایت‌های حسن پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات جهت رایزنی با یکی از شرکت‌های معتبر و تخصیص 2 کد ویژه USSD برای یکسان‌سازی پرداخت وجوهات و نذورات مردمی افزود: محبان اهل‌بیت می‌توانند از هر نقطه ایران و با تلفن همراه با ساده‌ترین راه ممکن با شماره‌گیری این کد USSD نذورات خود را اهدا کنند.

وی گفت: با یکی از خدمات دهندگان کدهای USSD هماهنگی‌هایی به عمل آمده است به طوری که محبان اهل بیت‌(ع) می‌توانند وجوهات و نذورات خود را از هر نقطه ایران با تلفن همراه با ساده‌ترین گوشی‌های تلفن همراه و بدون نیاز به سیستم عامل‌های خاص و با شماره‌گیری #110*780* به صورت اختصاصی در پروژه‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات پرداخت کنند. ضمن اینکه این کد در تمامی اپراتورها قابل استفاده است.جانشین معاونت فرهنگی و روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات تصریح کرد: بالای 90 درصد مردم کشورمان آشنایی خوبی با کدهای USSD از طریق شارژ کردن اعتبارات تلفن همراه و پرداخت‌های دیگر دارند.

وی خاطرنشان کرد: نگرانی بخشی از دفاتر ستاد بازسازی عتبات در خصوص عدم مشخص بودن میزان وجوهات مردمی‌ای که از آن استان به ستاد بازسازی عتبات عالیات و ستاد مرکزی اربعین پرداخت می‌شود هم با پیگیری‌های انجام شده رفع شده است، به طوری که زیر کدهای USSD اختصاصی هم ایجاد شده و در زیر کشوی این کد پروژه‌های نجف، سامرا، کاظمین، کربلا و استان‌های تابعه قرار گرفته است.

رادان افزود: کلیه استان‌های کشور هم در زیر کشوی این کد می‌توانند مبالغ موردنظر خود را جهت پروژه‌های ستاد بازسازی عتبات که در آن استان در حال انجام و اجرا است، اقدام کنند.جانشین معاونت فرهنگی و روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات با توجه به در پیش بودن ایام اربعین، تصریح کرد: هموطنان عزیز می‌توانند با شماره گیری کد #1040*780* از طریق اپراتورهای همراه اول و ایرانسل، نذورات خود را اهداء کرده و در فیض میزبانی از زائران اربعین حسینی مشارکت کنند. مشارکت‌های مردمی خود را اهدا کنند که در زیر کشوی این کد هم پرداخت نذورات به ستاد مرکزی اربعین و ستاد بازسازی عتبات عالیات و استان‌های تابعه قرار داده شده است.

کد مطلب: 36538| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۶ ۱۲:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب