کد مطلب: 36504| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۱:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
انتصاب رییس اداره کل روابط عمومی و بازاريابي بانک قرض الحسنه مهر ايران

انتصاب رییس اداره کل روابط عمومی و بازاريابي بانک قرض الحسنه مهر ايران

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: طی حکمی از سوی مرتضي اکبري مديرعامل بانک قرض الحسنه مهر ايران،«محبوبه رنجبر»، به سمت رئيس اداره كل روابط عمومي و بازاريابي بانك منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، این انتصاب بر اساس رويکردهاي مبتني بر شايستگي در بانک قرض الحسنه مهر ايران و در راستاي سياست هاي دولت مبني بر استفاده از زنان توانمند و شايسته در پست هاي مديريتي صورت گرفته است.

در متن این حکم آمده است:

نظر به تعهد،تخصص و شایستگی ،سرکارعالی به عنوان رييس اداره کل روابط عمومي و بازاريابي بانک قرض الحسنه مهر ايران منصوب مي‌شويد.اميد است با توكل به خداوند سبحان، ماموريت خطير بانك در اجراي بانكداري اسلامي را بر پايه قوانين، سياست‌ها، و برنامه‌هاي مصوب به انجام رسانيد. بايسته است با پيروي از آموزه‌‌هاي اسلامي و مباني علمي نقشي شايسته در تحقق اهداف عالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران ايفا ء نماييد.

گفتنی است، پیش از این مسئوليت اداره روابط عمومي وبازاريابي بر عهده فلاح حيدري بوده است. شایان ذکر است، محبوبه رنجبر دانش آموخته دوره دکتری تخصصی علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبائي است و بيش از ۱۷ سال سابقه فعاليت حرفه اي در حوزه ارتباطات و روابط عمومي را در کارنامه شغلي خود دارد.

کد مطلب: 36504| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۱:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب