کد مطلب: 36440| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۶/۲۳ ۲۲:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
 حرکت عجیب رحمتی بعد از شکست منصوریان

حرکت عجیب رحمتی بعد از شکست منصوریان

ایران - ایران نیوز 24: مهدی رحمتی که در این دیدار به دلیل مشکلات روحی نتوانست درون دروازه استقلال قرار گیرد، در پایان بازی و در شرایطی که بازیکنان در رختکن بودند خود را با گوشی‌اش سرگرم کرد.

دروازه بان و کاپیتان شماره یک استقلال دیدار برابر پارس جنوبی را که به عنوان آخرین خوان اولتیماتوم به علیرضا منصوریان محسوب می‌شد روی نیمکت نشست تا مشکلات روحی را دلیل آن عنوان کنند. رحمتی که با توجه به سابقه سال‌ها حضور در جمع آبی‌ها از نظر کاریزماتیک چهره‌ای قابل نفوذ در جمع استقلالی‌ها محسوب می‌شود در پایان این دیدار و در شرایطی که از نتیجه شکست به شدت عصبانی بود راهی رختکن نشد و در کنار زمین حاضر شد.

دروازه بان شماره یک استقلال که در این لحظات به سوژه اصلی عکاسان تبدیل شده بود در شرایطی که با گوشی خود سرگرم بود به آنها اعلام کرد هر عکس و برداشتی می‌خواهند از این تصویر او داشته باشند تا اوج عصبانیت خود را به نمایش بگذارد.  رحمتی که در زمان مشکلات فنی و عدم نتیجه گیری تیم پرویز مظلومی یکی از عواملی بود که گفته می‌شد تلاش برای تغییر روی نیمکت و صحبت با مربی آینده را صورت داده، اینبار و در پایان اولتیماتوم علیرضا منصوریان چه خواهد کرد؟

کد مطلب: 36440| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۶/۲۳ ۲۲:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب