کد مطلب: 36365| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۲۲ ۸:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
تقدیر نمایندگان مجلس شورای اسلامی از مدیر عامل بیمه دانا

با اهدای لوح سپاس صورت گرفت

تقدیر نمایندگان مجلس شورای اسلامی از مدیر عامل بیمه دانا

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: نمایندگان مجلس شورای اسلامی از خدمات و عملکرد شرکت بیمه دانا به ویژه در رسیدگی سریع به حادثه تلخ واژگونی اتوبوس دانش آموزان فرزانه هرمزگانی قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، جمعی ازنماینگان مجلس شورای اسلامی با اهدای لوح تقدیری به دکتر بیژن صادق، نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه دانا، از وظیفه شناسی و اقدام جهادی کارکنان این شرکت در رسیدگی به پرونده حادثه تلخ واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی، به ویژه پرداخت غرامت فوت به بازماندگان آنها تقدیر و تشکر کردند.

در نامه نمایندگان مجلس شورای اسلامی خطاب به دکتر صادق آمده است:" حادثه واژگونی اتوبوس دانش آموزان معصوم هرمزگانی تاسف بار و غمانگیز بود و خاطر همگان را آزرده کرد. در پس این سانحه تلخ بسیاری از نهادها و افراد از یک آزمون بزرگ سرافراز بیرون آمدند و بار دیگر پاسخ اعتماد مردم را مشق کردند.

بدین وسیله ضمن آرزوی موفقیت برای شما و همکاران پرتلاشتان که با وظیفه شناسی و اقدامی جهادی به موضوع دانش آموزان رسیدگی کردید، با تقدیم این لوح سپاس، از تلاش های بی شائبه و زحمات صادقانه جنابعالی کمال تقدیر و تشکر را داریم."گفتنی است: ماه گذشته اتوبوس حامل دانش آموزان فرزانه هرمزگانی در جاده داراب واژگون شد که در اثر آن 7 نفر کشته، دو نفر قطع نخاع و دو نفر دیگر نیز دچار نقص عضو شدند.

شرکت بیمه دانا بلافاصله بعد از وقوع این سانحه تلخ گروه کارشناسی خود را برای برآورد میزان خسارت عازم محل حادثه کرد و پس از بررسی های اولیه و تشکیل پرونده، نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت در راس هیاتی، به منظور ابراز همدردی با خانواده های جانباختگان و پرداخت بخشی از مبلغ غرامت فوت عازم استان هرمزگان شد. در پی این اقدام انسان دوستانه بیمه دانا، استاندار، مسوولان اجرایی استان و خانواده های بازماندگان این حادثه تلخ، از اقدامات بیمه دانا در حمایت از فوت شدگان تشکر کردند.گفتنی است: این حرکت انسان دوستانه بیمه دانا مورد توجه منتخبین مردم در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت و با اهدای لوح سپاسی از رسیدگی و تلاش بیمه دانا تقدیر کردند.

 

کد مطلب: 36365| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۲۲ ۸:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب