کد مطلب: 36219| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۹:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
شرکت شهروند با «جشنواره لبخند مهر» به استقبال بازگشایی مدارس می رود

شرکت شهروند با «جشنواره لبخند مهر» به استقبال بازگشایی مدارس می رود

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: مدیرعامل فروشگاه شهروند از آغاز «جشنواره لبخند مهر» به مناسبت بازگشایی مدارس از دوم شهریور تا 10 مهر ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایران نیوز 24، سیداکبر علوی با اعلام این که در این جشنواره 5 هزار بارکد کالا شامل 10 تا 40 درصد تخفیف خواهند شد، افزود: با آغاز مهرماه دو فروشگاه در تهران پارس و بلوار ارتش افتتاح می شود و شهروند می تواند خدمات بیشتری را به شهروندان ارائه کنند.

وی با بیان اینکه با افتتاح این دو فروشگاه ، تعداد فروشگاه‌های شهروند به 40  عدد ، خواهد رسید، تصریح کرد:تا پایان سال تحصیلی 6 فروشگاه شهروند دیگر افتتاح می‌شود.به گفته علوی فروش شهروند در سال گذشته برای بازگشایی مدارس 13 میلیارد بوده و امسال پیش‌بینی می‌کنیم که بالغ بر 50 میلیارد تومان برسد.

علوی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به موضوع تنظیم بازار مواد پروتئینی و تعیین قیمت گوشت قرمز اشاره کرد و افزود: فروشگاه شهروند با همکاری و به کارگیری دامپزشکان و متخصصین نظارت ویژه‌ای را در حوزه عرضه محصولات پروتئینی اعمال کردند و بر همین اساس مقام اول را در این خصوص کسب کرده و از سوی مسئولان وزارت بازرگانی مورد تقدیر قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: عرضه کالا به مردم با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب وظیفه مجموعه فروشگاه شهروند است و لذا در این حوزه از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد. در حوزه عرضه گوشت قرمز با توجه به شیوع بیماری تب کریمه کنگو نگرانی‌هایی ایجاد شده بود اما مجموعه شهروند با نظارت ویژه از ذبح تا زمانی که گوشت به دست شهروندان برسد جای هیچ نگرانی و شبهه‌ای را در میان شهروندان باقی نگذاشت. میزان فروش گوشت قرمز نیز نشان از اعتماد مردم به این مجموعه بوده است.

مدیرعامل شرکت شهروند با تاکید بر تلاش این مجموعه برای عرضه محصولات ایرانی و با کیفیت گفت: قطعا در مجموعه شهروند عرضه محصولات ایرانی در اولویت قرار دارد مگر کالاهایی که تولیدشان در داخل نباشد. همچنین شئونات اسلامی در کالاهایی که برای آغاز سال تحصیلی عرضه خواهیم کرد حتما مد نظر قرار داده شده است.علوی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به افزایش چند صد درصدی فروش مجازی فروشگاه شهروند اشاره کرد و افزود: هر روز استقبال شهروندان نسبت به فروش مجازی شرکت شهروند افزایش پیدا می‌کند چرا که مردم می‌خواهند ترددشان در شهر کمتر شود تا از ترافیک و آلودگی هوا رها شوند. ما نیز تلاش می‌کنیم در جهت تسریع و ایجاد سلامت و آرامش شهروندان گام‌های موثری را برداریم.

 

کد مطلب: 36219| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۹:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب