کد مطلب: 36216| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۲۹ ۱۲:۲:۱۰| نسخه چاپی
اولین نمایشگاه الکامپ گیمز در باغ کتاب تهران برگزار می شود

با حضور یش از سه هزار گیمر؛

اولین نمایشگاه الکامپ گیمز در باغ کتاب تهران برگزار می شود

فن آوری وارتباطات - ایران نیوز 24: رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور از برگزاری اولین نمایشگاه الکامپ گیمزبا حضور یش از سه هزار گیمر در باغ کتاب تهران خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایران نیوز 24، ناصرعلی سعادت  با بیان اینکه نمایشگاه الکامپ گیمز یک واقعه مانند نمایشگاه الکامپ استارز است و به دنبال ایجاد تحریک مشتریان صنعت بازی در این رویداد هستیم، افزود: در این نمایشگاه برای اولین بار بانوان نیز می‌توانند در بخش رقابت حضور پیدا کنند و از رویدادی بزرگ در صنعت گیم بهره‌مند شوند.

وی بااعلام این خبر که این نمایشگاه از 19 تا 25 شهریورماه در باغ کتاب تهران برگزار خواهد شد، تصریح کرد:در این نمایشگاه با مرکز رسانه‌های دیجیتال و بنیاد بازی‌های رایانه‌ای همکاری‌هایی شده است همچنین ما با مرکز الکترونیک وزارت ورزش و جوانان نیز برای ارائه جوایز بعدی به برندگان نمایشگاه الکامپ گیمز همکاری داریم.

سعادت افزود: در این نمایشگاه بازی‌هایی مانند فیفا 2017 ، کانتر، ارتش‌های فرازمینی، خلیج عدن، شکاف در شهر 2 و جام برگزار می‌شود که در دو حالت انفرادی و گروهی برای علاقمندان در دسترس است.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور  با بیان اینکه بنیاد بازی‌های رایانه‌ای بر روی محتوای  بازی‌های خارجی حاضر در نمایشگاه الکامپ گیمز نظارت دارد، گفت: ‌بنیاد بازی‌های رایانه‌ای حاضر در این رویداد را که از سوی  ویرایش خواهد شد باید تایید کنند تا بتوانیم آنها را در اختیار علاقمندان قرار دهیم. این نمایشگاه در سه حوزه کنسول‌های بازی ، موبایل و کامپیوتر با 32 دستگاه موبایل، 44 دستگاه کامپیوتر و نت بوک و 17 دستگاه پلی استیشن 4 برگزار خواهد شد.

وی اعلام کرد: ما انتظار داریم تا 10 هزار ثبت نام برای این نمایشگاه را داشته باشیم هزینه بلیت برای نمایشگاه در قسمت انفرادی 15 هزار تومان و در قسمت گروهی 50 هزار تومان تعیین شده است.سعادت در رابطه با جوایز نمایشگاه الکامپ گیمز گفت: مجموع جوایز 45 میلیون تومان است و برندگان با حمایت وزارت ورزش و جوانان به نمایشگاه پوسان کره اعزام خواهند شد.وی در پایان خاطرنشان کرد: رویداد الکامپ گیمز وظیفه دارد تا زمینه سازی برای توجه به بازار بازی را ایجاد کند و امیدواریم نمایشگاه الکامپ گیمز رشد بسیار خوبی داشته باشد همان طور که نمایشگاه الکامپ استارز در سه سال گذشته توانسته رشد بسیار مناسبی را داشته باشد.

کد مطلب: 36216| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۲۹ ۱۲:۲:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب