کد مطلب: 36048| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۱۵ ۱۲:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
۴ کشته و ۱۰ زخمی  در خادثه تیراندازی یک سرباز در کهریزک

در پادگان نظامی نیروی هوایی ارتش رخ داد

۴ کشته و ۱۰ زخمی در خادثه تیراندازی یک سرباز در کهریزک

دفاعی ونظامی - ایران نیوز 24: روابط عمومی پایگاه هوایی شهید لشکری در این باره اعلام کرد: در پی حادثه تیراندازی در میدان تیر آموزشی کهریزک تهران متاسفانه ۴ تن از سربازان کشته و ۸ تن دیگر مجروح شدند که یکی از مجروحین از کارکنان پایور است.

مجروحین این حادثه سریعا به منظور مداوا به نزدیکترین مرکز درمانی اعزام شدند و علت این حادثه توسط تیم ویژه بازرسی در دست بررسی است و اخبار تکمیلی در این خصوص متعاقبا اعلام خواهد شد.گفته می‌شود این اتفاق احتمالا به دلیل مشکلات روحی روانی سرباز ضارب و یا چرخش ناگهانی سلاح بوقوع پیوسته است.

 بر اساس اظهارات افراد محلی، تعدادی از مجروحین این حادثه به بیمارستان هفتم تیر ری منتقل شده اند. یکی از عوامل اورژانس بیمارستان هفتم تیر شهرری، ضمن تایید انتقال مجروحین پادگان نیروی هوایی ارتش به بیمارستان هفتیم تیر در گفتگو با مهر، اظهار داشت: تعدادی از مجروحان به بیمارستان هفتم تیر منتقل شدند.

 وی اضافه کرد: تعدادی از این افراد پس از انجام درمان اولیه به بیمارستان «بعثت » انتقال یافتند و در حال حاضر هیچ مجروحی در بیمارستان هفتم تیر باقی نمانده است. بر اساس این گزارش، لحظاتی پیش بازپرس ویژه قتل دادسرای نظامی تهران عازم محل حادثه شده است.

 گفتنی است چندی قبل نیز تیراندازی سرباز وظیفه به سوی هم‌خدمتی‌های خود در پادگان آبیک قزوین، ۳ کشته و ۶ زخمی برجای گذاشت.سرباز وظیفه جمعی پادگان آمادگاه (ارتش) آبیک در ساعت استراحت با سلاحی که در اختیار داشته اقدام به تیراندازی به سوی سربازان دیگر کرده است. در این اقدام ۹ سرباز زخمی شدند که گفته می‌شود سه نفر از مجروحان این حادثه جان خود را از دست داده‌اند.

کد مطلب: 36048| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۱۵ ۱۲:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب