کد مطلب: 36028| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۱۰ ۸:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
ناوگان اتوبوسرانی منطقه 7 نوسازی می شود

ناوگان اتوبوسرانی منطقه 7 نوسازی می شود

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: شهردار منطقه 7 از نوسازی ناوگان اتوبوسرانی این منطقه در راستای ترغیب شهروندان به استفاده از حمل و نقل عمومی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7، دکتر سعید طلوعی با اعلام این مطلب افزود: 35 دستگاه اتوبوس نوسازی شده به خطوط پیچ شمیران میدان قدس و سیدخندان میدان امام خمینی (ره) اضافه خواهد شد.
وی تصریح کرد: این طرح در راستای تقویت و بروزرسانی اتوبوس‌های موجود حمل و نقل عمومی درون شهری با امکانات موجود داخلی و به منظور افزایش ظرفیت جابجایی مسافر در سامانه اتوبوسرانی شهری اجرایی می شود.
شهردار منطقه 7 در ادامه به سنگ فرش خیابان دماوند تقاطع امیرکیایی، اشاره کرد و گفت: با توجه به حجم بالایی تصادفات منجر به فوت و خسارات مالی در خیابان دماوند تقاطع امیرکیایی درنظر گرفته شد تا جنس روکش این بخش به سنگ کوبیک تغییر یابد.
به گفته وی هدف از اجرای این پروژه ایمن سازی، آرام سازی، انسان مدار کردن شهر، تشویق شهروندان به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، ایجاد نظم و انضباط ترافیکی و کاهش تصادفات است.
دکتر طلوعی در ادامه  از اجرای طرح بازنگری خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی سطح  منطقه خبر داد و یادآور شد: تبدیل خط میدان انقلاب به میدان خراسان، دو خط میدان انقلاب به میدان سپاه و میدان سپاه به میدان خراسان از جمله اقدامات معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه به منظور افزایش استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و کاهش بار ترافیکی بوده است.

کد مطلب: 36028| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۱۰ ۸:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب