کد مطلب: 36026| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۱۰ ۸:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
تسهیلات  ویژه رایتل برای رفاه حال زایرین ایرانی در عربستان

تسهیلات ویژه رایتل برای رفاه حال زایرین ایرانی در عربستان

فن آوری وارتباطات - ایران نیوز 24:رایتل به‌صرفه‌ترین خدمات ارتباطی در کشور عربستان را برای رفاه حال زایرین ایرانی فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی رایتل، مشترکان سیم‌کارت‌های دایمی، دیتا و اعتباری رایتل می ‌توانند با خرید و فعال‌سازی بسته های مصرفی از خدمات رایتل بهرمند شوند.از جمله این بسته ها می توان به بسته30 روزه تماس، پیامک و اینترنت 100 مگابایتی ویژه حجاج با امکان 10 دقیقه تماس صوتی داخل کشور عربستان، 10 دقیقه تماس صوتی به ایران، 10 پیامک با قیمت 29 هزار تومان اشاره کرد.

سرویس رومینگ بین الملل به صورت خودکار برای همه مشترکان فعال است و تعرفه‌ های تشویقی رومینگ بین ‌الملل در کشور عربستان و در ایام حج برای مشترکان رایتل با استفاده از سرویسهای اپراتور zain عربستان قابل استفاده است و استفاده از سرویس دیگر اپراتورهای این کشور با تعرفه عادی که در وبسایت رایتل، بخش تعرفه رومینگ بین الملل درج شده است، محاسبه خواهد شد.

بر اساس این گزارش، در صورت استفاده از خدمات اپراتور Zain عربستان هزینه مکالمه برای مشترکان به صورت ثانیه ای و هزینه دیتا براساس هر کیلوبایت محاسبه خواهد شد.  زایرین ایرانی می توانند برای افزایش اعتبار خود از روش هایی نظیر خرید کارت شارژ در ایران و استفاده از آن در عربستان (# شماره رمز*141*) و یا افزایش اعتبار از طریق کدهای دستوری #720*، #724*، #780*،#789*، #733* ، #713* ، #730* ، #770*  استفاده کنند، همچنین انتقال اعتبار توسط دوستان یا آشنایان و از طریق سیمکارت های اعتباری رایتل و همچنین اتصال به اینترنت (از طریق اینترنت موبایل یا وای فای) و خرید شارژ از طریق وب‌سایت رایتل امکان پذیر است.

کد مطلب: 36026| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۱۰ ۸:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب