کد مطلب: 36024| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۸ ۸:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
استعدادهای بچه های آسمانی شناسایی می شود

استعدادهای بچه های آسمانی شناسایی می شود

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: استعدادهای ورزشی، هنری دختران و پسران کم توان جسمی، حرکتی و ذهنی با هدف ارتقاء سطح سلامت و ایجاد انگیزه ورزشی ، هنری در آنها شناسایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، علی خسروی رئیس اداره تربیت بدنی شهرداری منطقه یک در مرکز خیریه عمل با اعلام مطلب فوق اظهار داشت :  در همایش های تفریحی و ورزشی که در بوستان ها و اماکن ورزشی برگزار می شود غرفه هایی جهت شناسایی استعدادهای بچه های آسمانی در نظرگرفته خواهد شد تا این عزیزان بتوانند در رشته های ورزشی، هنری و... که علاقمند هستند فعالیت کنند.
خسروی تصریح کرد:  ورزش گروه های خاص از ضروری ترین فعالیت های بدنی در زمینه ورزش معلولین است و باعث غنی سازی  اوقات فراغت آنها وتشویق و توسعه این قشربه امر ورزش می شود  لذا  بستر سازی برای حضور بچه های کم توان جسمی، حرکتی و ذهنی در  برنامه های ورزشی ، هنری ، کارآفرینی و... مد نظر قرار گرفته است.
وی گفت: بر همین اساس اداره تربیت بدنی شهرداری منطه یک در بخش بانوان، اقدام به برگزاری یک همایش ورزشی ویژه دختران معلول ذهنی در رشته های آمادگی جسمانی ، هفت سنگ، لی لی، پرتاپ توپ و... در مرکز خیریه عمل نمود وجوایزی به رسم یادگاری به دختران آسمانی اهدا کرد.

کد مطلب: 36024| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۸ ۸:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب