کد مطلب: 35991| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۹ ۸:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
مدیرعامل جدید زیمنس در ایران معرفی شد

مدیرعامل جدید زیمنس در ایران معرفی شد

فن آوری وارتباطات - ایران نیوز 24: شرکت زیمنس، ساموئل موریون را به‌عنوان مدیرعامل جدید در ایران منصوب کرد . موریون پیش از این مدیریت بخش انرژی زیمنس را در ایران به‌عهده داشت.

موریون مسیر شغلی خود را به‌عنوان مهندس فنی در فرانسه آغاز و پس از آن در بخش‌های استراتژیک، مدیریت و مشاوره در زمینه فن‌آوری‌های جدید در بخش انرژی زیمنس فعالیت کرد. موریون بین سال‌های 2007 تا 2016 و پیش از ورود به ایران، مدیر بخش استراتژی و مدیر بخش انرژی زیمنس در فرانسه بود.

ساموئل موریون درباره مسئولیت جدید خود در ایران گفت: «ایران کشوری پویا و پرانرژی است و من از قبول این مسئولیت جدید خشنود هستم. زیمنس حدود 150 سال سابقه حضور موفق در ایران را دارد و اکنون این فرصت فراهم شده تا با تکیه بر این همکاری ارزشمند،  برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر در جهت رشد اقتصادی پایدار و بلندمدت با اولویت در نظر گرفتن منافع ملی‌ و مردمی ایران  بکوشیم.»

ساموئل موریون دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از موسسه Engineer Institut Supérieur de Mécanique de Paris، مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد از مؤسسه Ecole superieure de Commerce de Clermont-Ferrand و همچنین مدرک کارشناسی ارشد کسب‌وکار از مؤسسه INSEAD است.

کد مطلب: 35991| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۹ ۸:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب