کد مطلب: 35894| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۶ ۱۰:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
معرفی تلویزیون‌ OLED ال‌جی به عنوان پادشاه تلویزیون جهان در سال 2017

برای چهارمین بار پیاپی؛

معرفی تلویزیون‌ OLED ال‌جی به عنوان پادشاه تلویزیون جهان در سال 2017

فن آوری وارتباطات - ایران نیوز 24: تلویزیون ال‌ جی در مراسم سالانه CE Week TV Shootout TM و در رقابت با برترین تلویزیون‌ها، مقام پادشاه تلویزیون‌های دنیا را کسب کرد. تلویزیون E7 OLED ال‌جی با قابلیت Picture-on-Glass و به خاطر کیفیت تصویر و عملکرد فوق‌العاده خود برنده سه جایزه مختلف شد.

تلویزیون تحسین شده LG E7 OLED در جشنواره سالانهCE Week TV Shootout™ نیویورک و در رقابت با شش تلویزیون پرچم‌دار ۴K Ultra HD TV به‌عنوان پادشاه تلویزیون‌های ۲۰۱۷ شناخته شد. این چهارمین بار پیاپی است که تلویزیون LG OLED برنده جایزه CE Week Shootout شده است و اولین باری است که یک شرکت جایزه سه دسته‌بندی جدید این جشنواره را کسب کند.

تلویزیون ۶۵ اینچی E7 OLED ال‌جی با ترکیب کردن قابلیت منحصربه‌فرد Picture-on-Glass، عملکرد بی‌رقیب در زمینه فناوری OLED ، صدای فراگیر Dolby Atmos و قابلیت‌های HDR می‌تواند کیفیت تصویر فوق‌العاده و تجربه بی‌نظیر سینمایی را به خانه‌ شما بیاورد.

جشنواره سالانهCE Week TV Shootout™ هر سال تلویزیون‌های پرچم‌دار شرکت‌های معتبر این حوزه را در مقابل یکدیگر قرار داده تا بهترین عملکرد در بین آنها مشخص شود. در مراسم سال ۲۰۱۷ این مجموعه سه دسته جدید برای سنجش تلویزیون‌ها ایجاد شد. دسته‌ نور استودیویی/سینمای خانگی، HDR و عملکرد پخش آنلاین. چداوران هر تلویزیون‌ را بر اساس چند استاندارد مختلف از جمله میزان کنتراست، میزان اشباع و تنوع رنگ، رنگ‌سنجی و حرکت تصویر می‌سنجند. برای حفظ برابری میان همه شرکت‌ها، تمام تلویزیون‌ها از بازار خریداری شده، هرکدام به صورت انحصاری توسط متخصصان TV Shootout کالیبره شده و در نهایت توسط متخصصان در حوزه نمایش تصویر بررسی شدند.

Brian Kwon رئیس بخش صوتی تصویری ال‌ جی می‌گوید: ما به‌عنوان اولین برندی که چهار سال پیاپی برنده جوایز این جشنواره شده‌ایم، بسیار مفتخر و خشنودیم. ما همیشه به اولین بودن در بازار تلویزیون‌های OLED و فناوری Dolby Atmos افتخار می‌کنیم. با این حال اینکه متخصصان این صنعت تلویزیون‌های ال‌جی را به‌عنوان برترین گزینه برای هرکسی معرفی می‌کنند همیشه برای ما لذت‌بخش است. سری تلویزیون‌های سال ۲۰۱۷ ال‌ جی شامل مدل ۷۷ و ۶۵ اینچی W7، مدل ۷۷ و ۶۵ اینچی G7، مدل ۶۵ و ۵۵ اینچی E7، مدل ۶۵ و ۵۵ اینچی C7 ، مدل ۵۵ اینچی B7 می‌شوند. همه مدل‌ها سال ۲۰۱۷ به فناوری بی‌رقیب OLED مجهز بوده و با قابلیت‌هایی نظیر مشکی مطلق، کنتراست بی‌نهایت، طیف رنگی گسترده و زاویه دید عریض تصویری بسیار شبیه واقعیت را نشان می‌دهند.

کد مطلب: 35894| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۶ ۱۰:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب