کد مطلب: 35764| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۳:۵۶:۱۰| نسخه چاپی
حمید بقایی بازداشت شد

حمید بقایی بازداشت شد

قضایی - ایران نیوز 24: در حالی که برخی از رسانه‌ها خبر از بازداشت بقایی داده‌اند، اما این موضوع همچنان در هاله‌ای از ابهام است.

عصر امروز برخی از رسانه‌ها خبر از حضور حمید بقایی در دادسرای فرهنگ و رسانه و بازداشت وی دادند. این در حالی است که علی‌اصغر  حسینی یکی از وکلای حمید بقایی درباره صحت بازداشت موکل خود اظهار بی‌اطلاعی کرده و عنوان داشته که این خبر را تأیید یا تکذیب نمی‌کند. از سوی دیگر عادل حیدری وکیل دیگر حمید بقایی نیز تماس‌ها را بی‌پاسخ گذاشته و مسئولان قضایی هم در صحت این خبر تردید دارند و پاسخ دقیقی درباره این خبر نمی‌دهند.

 در همین حال کانال تلگرامی منتسب به هواداران محمود احمدی‌نژاد ضمن تایید خبر بازداشت بقایی، عنوان کرد: امروز به دستور بازپرس، حمید بقایی با همراهی ماموران اعزامی از سوی دستگاه قضایی، از مقابل منزل بازداشت و به دادسرا برده می‌شود. بازپرس قرار کفالت قبلی را به قرار وثیقه 50 میلیارد تومانی تغییر می‌دهد که تامین چنین وثیقه‌ای برای آقای بقایی غیرممکن بوده و به همین دلیل بازپرس بار دیگر حکم به بازداشت ایشان داده است.

  * جوانفکر بازداشت حمید بقایی را تایید کرد

 جوانفکر، مشاور رسانه ای محمود احمدی نژاد اعلام کرد که حمید بقایی، معاون اجرایی در دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد، مجدد بازداشت شد. وي گفت:بازپرس پرونده با ادعای اینکه ممکن است ایشان را احضار کنند ولی در دادسرا حاضر نشوند، قرار کفالت را تغییر داده و برای نامبرده یک وثیقه ۵۰ میلیارد تومانی صادر کرده است که تامین چنین وثیقه ای برای آقای بقایی غیرممکن است و به همین دلیل بازپرس مربوطه بار دیگر حکم به بازداشت ایشان داده است.

 

کد مطلب: 35764| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۳:۵۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب