کد مطلب: 35736| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۳ ۸:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
باغ های خصوصی شمال تهران آبیاری می شوند

باغ های خصوصی شمال تهران آبیاری می شوند

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: با هدف حفظ و جلوگیری از خشک شدن درختان ، باغ های خصوصی شمال تهران توسط اداره فضای سبز شهرداری منطقه یک آبیاری می شوند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، مهندس مجید نوربخش معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: باتوجه به کمبود بارش و همچنین کاهش سطح آبهای زیرزمینی و محدودیت بوجود آمده در زمینه برداشت آب از چاه های خصوصی ، برای حفظ باغهای منطقه و جلوگیری از خشک شدن درختان کهنسال و ارزشمند ، اداره فضای سبز این منطقه اقدام به آبیاری باغهای شخصی نمود.

وی گفت: در این راستا 203 باغ خصوصی شخصی که نیازمند کمک برای آبیاری درختان هستند در 10ناحیه منطقه شناسایی و عملیات آبرسانی به آنها در حال انجام است .معاون شهردار منطقه یک خاطر نشان ساخت: وظیفه اصلی اداره فضای سبز حفظ و حراست از درختان و باغهای موجود است، در همین راستا با بکارگیری یک دستگاه تانکر 12هزار لیتری ،بطور میانگین 780 هزار لیتر آب در هفته درباغهایی با مالکیت خصوصی در سطح نواحی منطقه توزیع  می شود. وی جهت نگهداشت فضای سبز و حفظ باغات از شهروندان خواست در صورت مشاهده باغ های خصوصی که در حال خشک شدن هستند با سامانه 137 تماس حاصل و موارد را اعلام کنند تا نسبت به آبیاری آنها اقدام شود.

 

کد مطلب: 35736| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۳ ۸:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب