کد مطلب: 35725| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۱ ۸:۴:۱۰| نسخه چاپی
بهره برداری از بوستان یک هکتاری

بهره برداری از بوستان یک هکتاری "شهدای مرزبانی" تا یک ماه آینده

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24:شهردار منطقه 22 از آغاز عملیات عمرانی و ساخت بوستان یک هکتاری شهدای مرزبانی در منطقه و افزایش سرانه های فضای سبز شهروندان ساکن منطقه خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 22، مولایی شهردار منطقه با اعلام این خبر و با بیان اینکه توجه به گسترش و توسعه فضای سبز یکی از مهمترین اولویت های خدمات شهری منطقه به شمار می رود، گفت: بوستان شهدای مرزبانی در فضایی بالغ بر  یک هکتار در بلوار شهید جدی اردبیلی و روبه روی دانشگاه نیروی انتظامی واقع شده که عملیات عمرانی آن در فضایی در حدود 5 هزار مترمربع در حال انجام است. در حال حاضر کارهای عمرانی آن از جمله زیرسازی، خاکبرداری،آب پاشی،تحکیم پهنه و ... توسط معاونت فنی و عمرانی و امور شهری منطقه انجام شده و طبق برنامه زمان بندی شده کار نصب المان ها و احداث معابر بوستان در روزهای آینده آغاز می شود.

وی افزود: آغاز عملیات اجرایی و عمرانی این بوستان از چهارم تیرماه سال جاری کلید خورد و طبق برنامه زمانبندی شده حداکثر تا یک ماه آینده کار ساخت و بهره برداری آن به پایان می رسد.وی خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش روز افزون جمعیت در منطقه 22 و آلودگی شهر تهران توسعه فضای سبز و کاشت درختان در بوستان ها و معابر سطح منطقه اهمیت ویژه ای دارد و اگر منصفانه نگاه کنیم شهرداری منطقه 22 در حوزه توجه به فضای بصری شهر و افزایش سرانه فضای سبز تا به امروز در وضعیت قابل قبولی بوده است.

کد مطلب: 35725| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۱ ۸:۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب