کد مطلب: 35699| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۱ ۹:۴:۱۰| نسخه چاپی
برپایی ایستگاههای سلامت با موضوع دخانیات در سرای محلات منطقه 7

برپایی ایستگاههای سلامت با موضوع دخانیات در سرای محلات منطقه 7

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 7 از برپایی ایستگاه های سلامت با موضوع دخانیات در سرای محلات با هدف افزایش آگاهی عمومی شهروندان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7، محمدرضا غلامی با اعلام این مطلب افزود: به منظور تبیین مضرات دخانیات همچنین ارتقای سطح آگاهی شهروندان و حساس سازی جامعه با معضل دخانیات، ارائه راهکار در جهت کاهش مصرف آن و رسیدن به محله های سالم، برنامه های متنوعی از قبیل کارگاه آموزشی، مسابقات ورزشی، ایستگاه های سلامت، جشنواره های مختلف و... در این منطقه  اجرا  خواهد شد.

وی تصریح کرد: برگزاری دوره های آموزشی خومراقبتی برای دوری از دخانیات، خانواده سالم و آموزه های دینی حامی دوری از دخانیات در سرای محلات ارامنه و دبستان و مسجد جبرئیل، برگزاری مراسم تقدیر نظیر ترک کنندگان سیگار، تجلیل از حامیان کنترل دخانیات و دبیران کانون پیشگیری از استعمال دخانیات در باغ موزه قصر،سرای محله دبستان-مجیدیه از جمله برنامه های آموزشی است که در طول هفته دخانیات در منطقه 7  برگزار می شود.

معاون شهردار منطقه 7 خاطرنشان کرد: برپایی ایستگاه ورزشی تندرستی ویژه کارگران، برگزاری تور تفریحی بهمراه پیاده روی نمادین و حمل پلاکاردهای با شعارهای مرتبط ویژه اعضای کانون پیشگیری از استعمال دخانیات، برپایی مسابقه نقاشی ویژه کودکان با هدف حساس سازی آنان، برپایی جشن و سامانه نشاط با همکاری جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات در باغ موزه قصر، کارگاه آموزشی با هدف ارتقاء سطح سلامت جسمی اهالی محله و مسابقه نقاشی کودکان از دیگر برنامه هایی است که در هفته بدون دخانیات اجرا می شود.

کد مطلب: 35699| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۱ ۹:۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب