کد مطلب: 35673| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۲:۴:۱۰| نسخه چاپی
تحریف در روز روشن / اقدام عجیب صداوسیما جلوی چشم بینندگان تلویزیون! + تصویر

تحریف در روز روشن / اقدام عجیب صداوسیما جلوی چشم بینندگان تلویزیون! + تصویر

سیاسی - ایران نیوز 24: در حالی که سران سه قوه در همایش سراسری قوه قضاییه بر وحدت هر چه بیشتر مسوولان با یکدیگر تاکید داشتند، صدا وسیما اظهارات رییس جمهور در این همایش را تحریف کرد.

«تاکید بر وحدت» این کلیدواژه اظهارات سران سه قوه در همایش سراسری قوه‌ قضائیه بود. روسای قوا امروز در حالی دور یکدیگر جمع شده بودند که هر کدام توصیه‌هایی برای بهبود اوضاع کشور داشتند و همدلی و همفکری را لازمه این روزهای کشور می دانستند. تا جایی که حسن روحانی رییس‌جمهور با تاکید بر وحدت قوا گفت که حل مشکلات مورد خواست دشمنان و بدخواهان نیست. او از همه قوا درخواست کرد که برای حل مشکلات کشور کنار همدیگر قرار بگیرند

اما در این میان اتفاق دیگری رخ داد؛ حسن روحانی در خلال اظهارات امروزش با بیان این که ورود به دستگاه قضا نیازمند فداکاری بسیاری است، گفت که من چند بار برای مسئولیت‌هایی به قوه قضاییه دعوت شدم اما ترسیدم که در این قوه حضور یابم و هیچ‌گاه جرأت ورود به این دستگاه را نکردم چرا که کاری بسیار سخت بر دوش قضات قرار دارد.این جمله در حالی از سوی رییس‌جمهور بیان شد که صداوسیما در روزی که سران سه قوه بر وحدت سه قوه تاکید داشتند، رویه دیگری پیش گرفت و با تغییر و تحریف اظهارات حسن روحانی این جمله را در شبکه خبر این گونه زیرنویس کرد: «رئیس جمهور: بعد از انقلاب هم چندبار به قوه قضاییه احضار شدم ترسیدم بروم»

کد مطلب: 35673| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۲:۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب