کد مطلب: 35655| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۰ ۹:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
پیش بینی “نوستر اداموس” در باره درگیری ایران و ترکیه در سال۲۰۱۷

پیش بینی “نوستر اداموس” در باره درگیری ایران و ترکیه در سال۲۰۱۷

بین الملل - ایران نیوز 24: نوستراداموس سال ها پیش چهار واقعه بزرگ را برای سال ۲۰۱۷ پیش بینی کرده که می توان گفت نیمی از آنها به وقوع پیوسته و وقوع دو پیشگویی دیگر را گذر زمان مشخص می کند.

به گزارش العالم قرنها پیش میشل دی نتردام یا همان نوستراداموس، منجم، دانشمند و پیشگوی فرانسوی در کتاب خود از تاریخ آینده جهان نوشت که برخی از آنها به وقوع پیوست و برخی نیز برای همگان همانند یک سوال بی پاسخ باقی مانده است.

پیشگویی هایی که به وقوع پیوست

براساس پیش بینی نوستراداموس در سال ۲۰۱۷ رویارویی میان مسیحیان و مسلمانان ادامه خواهد داشت. اگر به طور کلی به این مسئله نگاه کنیم، در برخی از کشورهای اروپایی به ویژه انگلستان حملات تروریستی به وقوع پیوست که موجب کشته شدن ده ها نفر شد.نوستراداموس همچنین در کتاب خود نوشت که در سال جاری رهبران فرانسه و آلمان تغییر خواهند کرد که این تغییرات در فرانسه روی داد و امانوئل مکرون جوان به ریاست جمهوری فرانسه رسید.

منتظر چه وقایعی درآینده باشیم؟

تا کنون تغییری در حاکمیت آلمان انجام نشده، اما این بدان معنی نمی باشد که این منجم درست پیشگویی نکرده، بلکه انتخابات پارلمان این کشور تا ماه سپتامبر ۲۰۱۷ به تاخیر افتاده است.اما در جالب ترین بخش، نوستراداموس در پیش گویی های خود در سال ۲۰۱۷ به درگیری مسلحانه میان ایران و ترکیه اشاره کرده که ایران فاتح این درگیری ها خواهد بود! خوشبختانه در اخبار و رسانه ها تا کنون چنین خبری به چشم نخورده و اثری از تحقق این پیش بینی وجود ندارد.علاوه بر این با توج به پیش بینی نوستراداموس، فرانسه با بحران کمبود منابع آب مواجه می شود و مردم این کشود مدت طولانی با محدویت مصرف آب روبرو خواهند شد.با توجه به اینکه جهان به سرعت به سمت یک فاجعه زیست محیطی پیش می رود، احتمال این امر کاملا محتمل است.

نوستراداموس کیست؟

نوسترآداموس در سال ۱۵۰۳ در استان پروانس در جنوب فرانسه به دنیا آمد. برای نخستین بار پیش بینی های او در کتابی به نام پیشگویی میشل نوستراداموس منتشر کرد. پس از این کتاب مجموعه ای از اشعار رباعی با عنوان “رباعی” معروف شد که هنوز هم مورد توجه مردم سراسر جهان است.او قطعات تاریخی خود را در قالب رباعیاتی شعرگونه به نظم کشیده و آنها را به زبانی خاص و بسیار شیوا سروده است. نوشته‏ های معمایی او، ترکیبی از زبانهای لاتین، یونانی، پرووانسی (Provencal)، فرانسوی، ایتالیایی و اسپانیایی است. گروهی عقیده دارند زبان این نوشته ‏ها به زبان فرانسوی قدیم نوشته شده که ترکیبی از دو زبان یونانی و لاتین است. این خبر را تابناک منتشر کرده است.

کد مطلب: 35655| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۰ ۹:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب