کد مطلب: 35627| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۵ ۹:۶:۱۰| نسخه چاپی
دسترسي بزرگراه همسطح آيت ا... صدر به تونل نيايش مسدود شد

دسترسي بزرگراه همسطح آيت ا... صدر به تونل نيايش مسدود شد

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: با هدف کاهش بار ترافيکي ورودي به تونل نيايش و ساماندهي تردد خودروها در مسير شرق به غرب تهران دسترسي بزرگراه همسطح شهيد آيت ا... صدر به تونل نيايش مسدود شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يک ، مهندس عبدالمطلب توجهي معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري منطقه يک با بيان اين خبر اظهار داشت : پيرو مصوبه شوراي عالي ترافيک شهر تهران در خصوص انسداد دسترسي بزرگراه شهيد آيت ا... صدر همسطح به تونل نيايش با هدف توزيع بار ترافيکي ، اين طرح از 25 خرداد ماه اجرايي شد.
توجهي تصريح کرد: تعداد 20عدد بنر به ابعاد 3*2 متر مربع و با مجموع 120متر مربع در مبادي ورودي به بزرگراه شهيد آيت ا... صدر به منظور اطلاع رساني عمومي  با عنوان « دسترسي به تونل نيايش فقط از پل طبقاتي صدر» نصب شده اند.
وي افزود:محدوديت هاي ترافيکي اعلام شده از اين تاريخ اعمال و ورودي هاي بلوار شهيد کاوه ، بزرگراه امام علي (ع) و بلوار قيطريه به عنوان مسيرهاي دسترسي به پل همسطح شهيد آيت ا... صدر و تونل نيايش در دسترس است.
مهندس توجهي خاطر نشان کرد: به منظور تسهيل در امر انسداد مسير توسط عوامل پليس راهور، تهيه راهبندهاي ستوني در دستور کار اين معاونت  قرار گرفت و نسبت به نصب آنها در محلهاي تعيين شده اقدام شد.وي پيش بيني  کرد  با  اجراي طرح مذکور و توزيع بار مناسب از حجم ورودي به تونل نيايش کاسته شده و مسير دسترسي شرق به غرب تهران دچار تغييرات ترافيکي محسوسي شود.

کد مطلب: 35627| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۵ ۹:۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب