کد مطلب: 35599| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۳ ۸:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
درخشش بیمه ملت در عرصه جهانی

درخشش بیمه ملت در عرصه جهانی

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: بیمه ملت بعنوان اولین و تنها شرکت بیمه خصوصی از طرف بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مجوز قبولی اتکایی خارجی را در سال 1393 دریافت نمود و توانست این مجوز را تا پایان سال 1396 تمدید نماید.

به گزارش روابط عمومی بيمه ملت٬ پس از تحريم صنعت بيمه از سوی غرب٬ در سالروز ابلاغ سياستهای اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری در تاريخ .93/11/٬29 بيمه ملت بعنوان تنها بيمه داخلی کشور موفق به صدور مجوز صادرات خدمات بيمه ای شد. اين موفقيت٬ يکی از گام های بزرگ صنعت بيمه در جهت رشد و تعالی صنعت بيمه و گسترش حوزه عملکرد اين صنعت فراتر از مرزهای ملی بود. کارشناسان اقتصادی٬ صادرات خدمات بيمه ای را نشان از توانمندی و توانگری مناسب شرکت های بيمه و اعتماد بين المللی به اين شرکت دانسته و يکی از اثرات مناسب اين قبيل فعاليتها را ورود ارز به کشور میدانند.

اين گزارش می افزايد: موسسات بيمه مستقيم مشروط به داشتن حاشيه توانگری 120 درصد و دارا بودن حداقل سرمايه 5.2 هزار ميليارد ريالی میتوانند مجوز قبولی اتکايی ازخارج را دريافت کنند.بیمه ملت در حال حاضر تنها شرکتی است که مجوز قبولی اتکایی خارجی دارد.

کلید واژه ها: بیمه ملت ایران نیوز24
کد مطلب: 35599| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۳ ۸:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب