کد مطلب: 35595| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۳ ۱۲:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
برلوسکونی: جذاب‌ترین ویژگی ترامپ همسرش ملانیاست!

برلوسکونی: جذاب‌ترین ویژگی ترامپ همسرش ملانیاست!

بین الملل - ایران نیوز 24: برلوسکونی نخست وزیر اسبق ایتالیا که تا کنون چندین بار به اتهام جرائم جنسی و اخلاقی دادگاهی شده بود این بار به ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا ابراز علاقه کرد.

به گزارش رویترز، "سیلویو برلوسکونی" نخست وزیر اسبق ایتالیا که وی نیز همانند ترامپ از جهان اقتصاد وارد عالم سیاست شده به طور صریح اعلام کرد که به ملانیا ترامپ علاقمند است.وی گفت: آنچه در رئیس جمهور آمریکا برای من جذاب است همسرش ملانیاست.

برلوسکونی در حالی چنین اظهار نظری را مطرح می‌کند که در حال تبلیغ برای پیروزی حزبش در انتخابات است و اگر حزب وی (ایتالیا به پیش) در انتخابات شوراهای محلی پیروز شود وی به صحنه سیاسی ایتالیا باز خواهد گشت.وی برای 4 دوره، نخست وزیر ایتالیا بوده و اکنون در سن 81 سالگی خواهان بازگشت مجدد به قدرت است.

برلوسکونی در یک برنامه تلویزیونی درباره از اینکه به ترامپ تشبیه می‌شود چه احساسی دارد، گفت: احساسی ندارم... اما درباره ترامپ مانند بسیاری از زنان و مردان می‌گویم که من ملانیا را به خاطر زیبایی و شیک‌پوشی‌اش دوست دارم.وی در این مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد که تا کنون ملانیا را از نزدیک ندیده اما بسیار در تایید وی شنیده است.برلوسکونی افزود: حتی دموکرات‌ها [بیشترین منتقدان سیاسی ترامپ] از ملانیا انتقاد نمی‌کنند.پیش این دیدار برلوسکونی با "میشل اوباما" همسر باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا سوژه رسانه ها شده بود.

سیلویو برلوسکونی نخست وزیر سابق ایتالیا، سرمایه دار و مالک باشگاه فوتبال آث میلان این کشور است که تا کنون چندین بار به ارتکاب جرایم جنسی متهم شده است.یکی از پرونده‌های وی مربوط به ارتباط جنسی با یک خواننده 17 ساله مراکشی است در حالی که این دختر هنوز به سن قانونی 18 سال نرسیده بود.البته وی در ابتدا از سوی دادگاه از این اتهام تبرئه شد اما پس از مدتی معلوم شد که وی برای ساکت کردن شاهدان رشوه پرداخت کرده است.بر اساس فهرست مجله فوربز، برلوسکونی با ثروتی بالغ بر 9 میلیارد دلار 74 مین فرد ثروتمند جهان است.

کد مطلب: 35595| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۳ ۱۲:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب