کد مطلب: 35568| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲ ۱۷:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
از شعار آخوند آمریکایی تا روحانی، بنی صدر! / توهین به روحانی در مراسم روز قدس

از شعار آخوند آمریکایی تا روحانی، بنی صدر! / توهین به روحانی در مراسم روز قدس

سیاسی - ایران نیوز 24: در مراسم روز قدس به رییس‌جمهور توهین شد.

در حالی که مردم روزه‌دار تهران فارغ از گروه‌بندی‌های سیاسی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین به خیابان‌ها آمده‌اند، فردی که بلندگو به دست داشت در مراسم خطاب به مردم می‌گوید، روحانی می‌گوید و مردم پاسخ می‌دهند مرگ بر آمریکا، مجری سپس گفت: آن روحانی را نگفتم روحانیت را گفتم. کسانی که می‌گویند شعار مرگ و این حرفا باید جمع شود لباس زنانه بپوشند از مملکت بروند.

 این در حالی است که عده‌ای‌نیز در اطراف رییس جمهور حلقه زدند و علیه او شعار هایی چون مرگ بر منافق، مرگ بر آخوند آمریکایی و "روحانی بنی صدر پیوندتان مبارک!" سر دادند.به گزارش ایلنا،  از طرف دیگر در این راه‌پیمایی عده ای اندک نیز دور نایب رییس مجلس شورای مجلس نیز جمع شده و شعار "مرگ بر فتنه‌گر" سردادند

لیدر توهین کنندگان به روحانی در مراسم امروز + تصویر

محمدعلي زرين قلم، ليدر شعاردهندگان عليه برخي مسئولين در روز قدس، از حاميان سرسخت و سرسپردگان احمدي نژاد است كه اساساً ماجراي ١٢ روز خانه نشيني احمدي نژاد را قبول ندارد و انتشار دهندگان اين تهمت را لعنت مي كند!

او در مصاحبه با يكي از سايت هاي حامي احمدي نژاد در واكنش به برخي انتقادات به بحكدي نژاد مي گويد: خدا لعنت کند کسانی که به ایشان آن تهمت ها را نسبت دادند. حتی بحث یازده روز را پیش کشیدند.سايت مصاحبه كننده مي پرسد "يعني شما بر این تهمت ها و بالاخص موضوع خانه نشینی اعتقاد و باور ندارید"؟

ليدر شعار فتنه و منافق عليه مسئولان در روز قدس، اما با صراحت پاسخ مي دهد: نخير. کدام یازده روز؟ کدام خانه نشینی ؟ فقط چیزی که خوشایند آن طرف آبی ها و بیگانگان است ما داریم تکرار میکنیم.

کد مطلب: 35568| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲ ۱۷:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب